סדנאות והדרכות למנהלים


ניהול צוות עובדים, ריבוי משימות, התאמת הסיטואציה למצבים משתנים בזמן אמת, לחץ ועמידה ביעדים, הם חלק מהאתגרים איתם מתמודדים מנהלים בעבודה יומיומית. בכדי לעמוד באתגרים אלה, נדרשים מנהלים למיומנויות רבות. עליהם לדעת לפתור בעיות בזמן אמת, לנהל תקשורת עם עמיתים ועובדים, לנהל צוות עובדים תוך עמידה ביעדים אישיים ומקצועיים. תכנית לפיתוח מנהלים תעניק למנהלים כלים פרקטים להתמודדות עם משימות ולהביא למימוש הפוטנציאל שלם וכמובן להצלחת הארגון.

הדרכות וסדנאות נוספות למנהלים

  מה אפשר ללמוד מסרטי אינדיאנה ג'ונס…

  חומר למחשבה ברמה האישית והארגונית לכל העוסקים בהדרכה, בוודאי לנו - אנשי הייעוץ הארגוני, קיימת הזכות ללמוד מעולמות תוכן אחרים (סרטים, מטאפורות וכד') על מנת להעשיר את ניסיוננו ואת עולם הדימויים...

  המשך קריאה

  פיתוח וייעוץ ארגוני

  גישות רכשה ניסיון רב בהפעלת צוותים של יועצים ארגוניים - לפיתוח וייעוץ ארגוני, תוך התייחסות למבנים ארגוניים, תהליכי פנים וחוץ בארגון, ופיתוח הגורם האנושי. גישות כחברת ייעוץ והדרכה מעמידה לרשות לקוחותיה שירותי...

  המשך קריאה

  הכנה לפרישה/פיטורים

  גישות הדרכה וייעוץ רכשה ניסיון רב בגיבוש תכניות לפרישה ולפיטורים, ובכלל זה - סדנאות, הרצאות ותכניות ליווי.

  המשך קריאה

  סמינר - להיות מרצה מצוין

  סמינר ייחודי הכולל אפשרות להתנסות, בהנחייתו של דר' צבי ברק, המשתף מניסיונו הרב - כיצד להיות מרצה מצויין - היוצר חוויה.   הנושאים בהם יעסוק הסמינר: כיצד הופכים לפרזנטורים/ מרצים שיוצרים חוויה...

  המשך קריאה

  סדנאות למנהלים

  מנהלים עומדים בלא מעט אתגרים, משימות רבות ולחץ לעמידה ביעדים וביצוע עבודה בתנאי לחץ ומצבים שמשתנים כל הזמן. על מנת להצליח להתנהל בצורה מקצועית, לעבוד עם התנאים הללו לאורך זמן ואף להצליח בעבודה על כל צדדיה צריך המנהל לרכוש כלים ומיומנויות החיוניים מאוד להצלחתו. סדנאות למנהלים של מרכז גישות למצוינות יהיו פתרון נהדר למנהלים, בעלי חברות וכן מנהלים בכל סדר גודל בכל ארגון ובכל תחום לרכוש מיומנויות שונות להתמודדות מוצלחת עם המשימות היומיומיות, למימוש הפוטנציאל האישי וכן יתרמו להצלחת הארגון כמובן.

  לסיכום; מנהלים טובים הם תוצר של משתנים רבים ולכן חשוב להשקיע במנהלים שלכם ולפתח אותם אישית ומקצועית. רק כך המנהלים יממשו את הפוטנציאל שלהם ובמקביל הארגון ירוויח הון אישי ברמה גבוהה שיספק תוצאות בהתאם.

  סדנאות למנהלים במרכז גישות:

  אנו מאמינים כי מנהל טוב נבחן על פני פרמטרים רבים ושונים, כאשר רובם או אפילו כולם קשורים לעולם מדעי ההתנהגות. את המשתנים הללו אנו דואגים ללמד, להכשיר ולאמן במנהלים המגיעים לסדנאות המנהלים שלנו על כל נושאיהן. בין הסדנאות הפופולריות ביותר תוכלו למצוא:

  • – ניהול מנהיגות – סדנה נהדרת וחשובה המלמדת על ההבדל בין ניהול ומנהיגות, כיצד לייצר מנהיגות מעצבת, כיצד לגבש חזון, כיצד להנהיג את העובדים שלכם.
  • – ניהול עובדים – אם כבר הזכרנו ניהול עובדים אז כמובן שזה כלי חשוב בפני עצמו. מרבית המנהלים מנהלים תחתיהם עובדים ולכן חשוב להנהיג ולנהל אותם בצורה הנכונה והמקצועית ביותר, לדעת לערוך שיחות משוב עם העובדים, לקיים ישיבות ודיונים, להעביר את המסרים בצורה נכונה, לגבש את העובדים, לעודד עבודת צוות ועוד.
  • – התמודדות עם קונפליקטים ואתגרים – שיש לא מעט כאלה בכל עסק ובכל ארגון. תלמדו על סוגי קונפליקטים שונים שייתכן ותתמודדו אתם, כיצד להתנהל ולגבש החלטות מושכלות לפתרון הבעיות והאתגרים ועוד.
  • – חשיבה יצירתית בניהול – מנהל טוב צריך להיות גם יצירתי. מלבד הסיטואציות השונות המצריכות לעתים פתרון יצירתי הרי שגם בעבודה השוטפת נדרשת יצירתיות.
  • – בניית תוכנית עבודה – בניית אסטרטגיה לעבודה, הכנת תוכנית עבודה, חלוקת תפקידים ועוד.
  • – תקשורת בינאישית – מדוע היא חשוב, כיצד היא מתבטאת ביום יום ובסיטואציות שונות בניהול שלנו ואיך לשפר אותה.
  • – ועוד…
  מעבר לסרגל הכלים