סדנאות והדרכות למנהלים


ניהול צוות עובדים, ריבוי משימות, התאמת הסיטואציה למצבים משתנים בזמן אמת, לחץ ועמידה ביעדים, הם חלק מהאתגרים איתם מתמודדים מנהלים בעבודה יומיומית. בכדי לעמוד באתגרים אלה, נדרשים מנהלים למיומנויות רבות. עליהם לדעת לפתור בעיות בזמן אמת, לנהל תקשורת עם עמיתים ועובדים, לנהל צוות עובדים תוך עמידה ביעדים אישיים ומקצועיים. תכנית לפיתוח מנהלים תעניק למנהלים כלים פרקטים להתמודדות עם משימות ולהביא למימוש הפוטנציאל שלם וכמובן להצלחת הארגון.

הדרכות וסדנאות נוספות למנהלים

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה

סדנאות למנהלים

מנהלים עומדים בלא מעט אתגרים, משימות רבות ולחץ לעמידה ביעדים וביצוע עבודה בתנאי לחץ ומצבים שמשתנים כל הזמן. על מנת להצליח להתנהל בצורה מקצועית, לעבוד עם התנאים הללו לאורך זמן ואף להצליח בעבודה על כל צדדיה צריך המנהל לרכוש כלים ומיומנויות החיוניים מאוד להצלחתו. סדנאות למנהלים של מרכז גישות למצוינות יהיו פתרון נהדר למנהלים, בעלי חברות וכן מנהלים בכל סדר גודל בכל ארגון ובכל תחום לרכוש מיומנויות שונות להתמודדות מוצלחת עם המשימות היומיומיות, למימוש הפוטנציאל האישי וכן יתרמו להצלחת הארגון כמובן.

לסיכום; מנהלים טובים הם תוצר של משתנים רבים ולכן חשוב להשקיע במנהלים שלכם ולפתח אותם אישית ומקצועית. רק כך המנהלים יממשו את הפוטנציאל שלהם ובמקביל הארגון ירוויח הון אישי ברמה גבוהה שיספק תוצאות בהתאם.

סדנאות למנהלים במרכז גישות:

אנו מאמינים כי מנהל טוב נבחן על פני פרמטרים רבים ושונים, כאשר רובם או אפילו כולם קשורים לעולם מדעי ההתנהגות. את המשתנים הללו אנו דואגים ללמד, להכשיר ולאמן במנהלים המגיעים לסדנאות המנהלים שלנו על כל נושאיהן. בין הסדנאות הפופולריות ביותר תוכלו למצוא:

  • – ניהול מנהיגות – סדנה נהדרת וחשובה המלמדת על ההבדל בין ניהול ומנהיגות, כיצד לייצר מנהיגות מעצבת, כיצד לגבש חזון, כיצד להנהיג את העובדים שלכם.
  • – ניהול עובדים – אם כבר הזכרנו ניהול עובדים אז כמובן שזה כלי חשוב בפני עצמו. מרבית המנהלים מנהלים תחתיהם עובדים ולכן חשוב להנהיג ולנהל אותם בצורה הנכונה והמקצועית ביותר, לדעת לערוך שיחות משוב עם העובדים, לקיים ישיבות ודיונים, להעביר את המסרים בצורה נכונה, לגבש את העובדים, לעודד עבודת צוות ועוד.
  • – התמודדות עם קונפליקטים ואתגרים – שיש לא מעט כאלה בכל עסק ובכל ארגון. תלמדו על סוגי קונפליקטים שונים שייתכן ותתמודדו אתם, כיצד להתנהל ולגבש החלטות מושכלות לפתרון הבעיות והאתגרים ועוד.
  • – חשיבה יצירתית בניהול – מנהל טוב צריך להיות גם יצירתי. מלבד הסיטואציות השונות המצריכות לעתים פתרון יצירתי הרי שגם בעבודה השוטפת נדרשת יצירתיות.
  • – בניית תוכנית עבודה – בניית אסטרטגיה לעבודה, הכנת תוכנית עבודה, חלוקת תפקידים ועוד.
  • – תקשורת בינאישית – מדוע היא חשוב, כיצד היא מתבטאת ביום יום ובסיטואציות שונות בניהול שלנו ואיך לשפר אותה.
  • – ועוד…