קורס מנהלים

מנהל טוב, כריזמטי, רגיש ומתחשב הוא מנהל אידיאלי עבור מרבית העובדים. אך מיהו מנהל טוב באמת? גם אם מדובר במנהל בעל תכונות מנהיגות מולדות, כדי לדעת לחלק פקודות לאחרים עליו להאזין תחילה למומחים בתחום. משום כך, קורס מנהלים הוא הפתרון להכשרת מנהלים לתפקידי ניהול, להעשרת הידע שלהם ולהענקת הכלים הרלוונטיים שיתרמו להם לחיזוק הקשר בינם לבין העובדים ולהעלאת תפוקת העבודה.

קורס מנהלים – מה אפשר ללמוד ממנו

קורסי מנהלים הפכו למבוקשים בקרב אנשים רבים. מנהל טוב מחפש דרכים שבהן הוא יכול לשפר את הארגון שלו. אלה כמה נושאים בולטים הנלמדים בקורס למנהלים:

  • ניהול משימות וזמן – הארגון מושתת על משימות רבות שעל העובדים לבצע ועל הזמנות המתקבלות מלקוחות. כדי לעמוד ביעדים שהוצבו במהלך החודש יש צורך לנהל את המשימות והזמן המוקדש להן בדרך יעילה: להטיל משימות על עובדים, להקציב זמן לכל משימה ולהתחיל בטיפול במשימות דחופות יותר. קורס מנהלים חושף את המשתתפים לכלים המודרניים השונים שבאמצעותם ניתן לנהל את הזמן נכונה ולעמוד במטלות השונות.
  • להתמודד עם לחץ ושחיקה – כל מנהל או עובד חווה זאת כמה פעמים בחייו. לא משנה עד כמה העבודה שעוסקים בה מגוונת, לעתים מגיע שלב השחיקה המייגע הנוצר בעקבות לחץ בעבודה וניהול שגרתי. הקורס למנהלים יכול להעניק כלים למניעת שחיקה ולהפיכת הארגון למקום נוח ונעים יותר לעבודה.
  • לחשוב בדרך יצירתית – מנהל טוב מעוניין בפיתוח הארגון שלו. משום כך, עליו ללמוד להקשיב להצעות העובדים שלו ושותפיו לעסק ולדעת לקבל רעיונות חדשים ושונים. בקורס למנהלים יוכלו המשתתפים ללמוד לבחון את ההצעות השונות שהם מקבלים ולקבל כלים מעשיים אשר יסייעו להם לחשוב מחוץ לקופסה.
  • להגיע אל היעד – כל מנהל מציב יעדים שונים, אך לא כל מנהל יודע כיצד להגיע אליהם. קורס הכולל גם אימון אישי מעניק למנהל את הכלים שבזכותם הוא מצליח לעמוד בכל היעדים.

קבוצת גישות – הדרך לניהול נכון

אם אתם מחפשים קורס מנהלים שבו תוכלו לצמוח ולקבל את הידע והכלים לניהול העסק, הארגון או החברה, קבוצת גישות היא המקום שלכם. הקבוצה הוקמה על ידי ד"ר צבי ברק, מומחה למדעי ההתנהגות ולניהול לפני שנים רבות, ומ-1987 ועד היום מספקת הקבוצה קורסי ליווי וייעץ למנהלים ולעובדים כאחד, תוך מתן יחס אישי לכל משתתף.