קורס מנהלים


מנהל טוב, כריזמטי, רגיש ומתחשב הוא מנהל אידיאלי עבור מרבית העובדים. אך מיהו מנהל טוב באמת? גם אם מדובר במנהל בעל תכונות מנהיגות מולדות, כדי לדעת לחלק פקודות לאחרים עליו להאזין תחילה למומחים בתחום. משום כך, קורס מנהלים הוא הפתרון להכשרת מנהלים לתפקידי ניהול, להעשרת הידע שלהם ולהענקת הכלים הרלוונטיים שיתרמו להם לחיזוק הקשר בינם לבין העובדים ולהעלאת תפוקת העבודה.

קורס מנהלים – מה אפשר ללמוד ממנו

קורסי מנהלים הפכו למבוקשים בקרב אנשים רבים. מנהל טוב מחפש דרכים שבהן הוא יכול לשפר את הארגון שלו. אלה כמה נושאים בולטים הנלמדים בקורס למנהלים:

  • ניהול משימות וזמן – הארגון מושתת על משימות רבות שעל העובדים לבצע ועל הזמנות המתקבלות מלקוחות. כדי לעמוד ביעדים שהוצבו במהלך החודש יש צורך לנהל את המשימות והזמן המוקדש להן בדרך יעילה: להטיל משימות על עובדים, להקציב זמן לכל משימה ולהתחיל בטיפול במשימות דחופות יותר. קורס מנהלים חושף את המשתתפים לכלים המודרניים השונים שבאמצעותם ניתן לנהל את הזמן נכונה ולעמוד במטלות השונות.
  • להתמודד עם לחץ ושחיקה – כל מנהל או עובד חווה זאת כמה פעמים בחייו. לא משנה עד כמה העבודה שעוסקים בה מגוונת, לעתים מגיע שלב השחיקה המייגע הנוצר בעקבות לחץ בעבודה וניהול שגרתי. הקורס למנהלים יכול להעניק כלים למניעת שחיקה ולהפיכת הארגון למקום נוח ונעים יותר לעבודה.
  • לחשוב בדרך יצירתית – מנהל טוב מעוניין בפיתוח הארגון שלו. משום כך, עליו ללמוד להקשיב להצעות העובדים שלו ושותפיו לעסק ולדעת לקבל רעיונות חדשים ושונים. בקורס למנהלים יוכלו המשתתפים ללמוד לבחון את ההצעות השונות שהם מקבלים ולקבל כלים מעשיים אשר יסייעו להם לחשוב מחוץ לקופסה.
  • להגיע אל היעד – כל מנהל מציב יעדים שונים, אך לא כל מנהל יודע כיצד להגיע אליהם. קורס הכולל גם אימון אישי מעניק למנהל את הכלים שבזכותם הוא מצליח לעמוד בכל היעדים.

קבוצת גישות – הדרך לניהול נכון

אם אתם מחפשים קורס מנהלים שבו תוכלו לצמוח ולקבל את הידע והכלים לניהול העסק, הארגון או החברה, קבוצת גישות היא המקום שלכם. הקבוצה הוקמה על ידי ד"ר צבי ברק, מומחה למדעי ההתנהגות ולניהול לפני שנים רבות, ומ-1987 ועד היום מספקת הקבוצה קורסי ליווי וייעץ למנהלים ולעובדים כאחד, תוך מתן יחס אישי לכל משתתף.

קורס למנהלים

אנשים רבים הגיעו לעמדת ניהול על פרויקטים בחברות מסוימות ומרגישים שהם טובעים בתוך התפקיד ואינם מצליחים למצות את הפוטנציאל שלהם בו, הן מבחינה ניהולית אל מול העובדים, והן מבחינה מקצועית. על מנת להתגבר על תחושה זו ולהצליח לפתח את הכישורים המקצועיים והאישיים שהתפקיד דורש, כדאי לחפש קורס למנהלים אשר יעניק לכם את הכלים הנדרשים על מנת למצות את עצמכם בתפקיד ולתרום בצורה משמעותית עוד יותר לארגון או לחברה בה אתם עובדים. אם אתם מחפשים קורס מנהלים שייתן לכם את הכלים הפרקטיים לניהול יעיל יותר, אנחנו בגישות הדרכה וייעוץ, נשמח לעמוד כאן לשירותכם ולהציע לכם את קורס המנהלים המוביל שלנו.

קורס למנהלים צעירים ועתודות ניהול

קורס למנהלים צעירים ועתודות ניהול יכלול מספר נושאים אשר יסייעו גם לכם להתמודד על הצד הטוב ביותר עם שגרת האתגרים הכרוכים במשרות ניהול ויעזרו לכם לצלוח אותם באופן מיטבי. בין הנושאים ניתן למצוא את תחום היחסים הבין אישיים בין העובדים- התחלת משרת ניהול היא לא משימה קלה והיא דורשת שינוי בתפיסה של האדם כעובד וכמנהל, ולכן חשוב ללמוד כיצד להתנהל מול עובדים עליהם אתם אמונים באופן מיטבי, תוך שמירה על סמכות ורגישות. ניהול משא ומתן- בתור מנהלים אתם תנהלו משא ומתן בנושאים שונים. בקורס תלמדו איך לנהל את המשא ומתן בכך שתרוויחו את המקסימום.
ניהול ותכנון זמן נכון- הזמן קצר והמלאכה מרובה, היכולת לנהל את הזמן בצורה יעילה ולחלק את העבודה בין העובדים השונים על פי נקודות החוזקה שלהם תגרום לשגרת העבודה להיות רגועה ויעילה יותר. מדובר בכלי חיוני שיסייע לכם באופן משמעותי בתור מנהלים.

קורס ניהול מחברה מומחית בתחום

רבים מדברים על קורסי המנהלים של מרכז גישות ובצדק –  הידע הנלמד והיעילות של הקורס הם אלה שגורמים לו להיות הפופולרי ביותר. מלבד קורס מנהלים, מרכז גישות מעבירים עוד קורסים רבים למשל סדנאות בטיחות, הדרכות עובדים, קורס הכנה לפרישה ועוד. נוסף על קורסים אלה, שמטרתן לייעל את עבודתם של העובדים בחברות שונות, אצלנו במרכז גישות תוכלו ללמוד איך להפוך להיות מנטור או מדריך בארגונים.

קורס פיתוח מנהלים

קורס פיתוח מנהלים

יש לכם מספר מנהלים בחברה שאחראים על העובדים ועל הפעילות במחלקות השונות? אם כך, אתם בוודאי מבינים עד כמה התפקיד שלהם חשוב. אין ספק שאם מנהלי המחלקות יעשו עבודה טובה, אתם תוכלו לסמוך עליהם יותר. הם יוכלו לבצע את המשימות בצורה מקצועית וכך העסק כולו יתקדם. זו בדיוק הסיבה שבגללה לא כדאי לוותר על קורס פיתוח מנהלים. חשוב להבין: זה נכון שיש הרבה תכונות מולדות שיכולות להפוך מישהו למנהל טוב יותר או פחות, אך זה לא מספיק. כדי להיות מנהל טוב יש גם הרבה דברים שאפשר ללמוד, וזו בדיוק האחריות שלכם – מנהלי החברה או הארגון. מחפשים מקום טוב שבו מנהלי המחלקות שלכם יוכלו לעשות קורסים שונים? פנו עוד היום אל "גישות הדרכה וייעוץ" ובדקו מה יש למקום הזה להציע לכם.

כל היתרונות של קורס פיתוח מנהלים

אתם תוהים מדוע קורס פיתוח מנהלים זה מסוג אותם הדברים שבהחלט כדאי להשקיע בהם? אם כך, כדאי שתדעו: זה לא במקרה. יש הרבה מאוד יתרונות לקורסים כאלה. ראשית, זו הזדמנות שבה מנהלי המחלקות יכולים להעלות סוגיות מורכבות שהיו להם כבר בעבר מול העובדים. שנית, קורסים כאלה יכולים לכלול לא מעט סימולציות. בעזרת הסימולציות המנהלים יידעו טוב יותר איך להגיב בעתיד אם משהו דומה יקרה במציאות. מעבר לכל אלה, כמובן שאם תבחרו קורס פיתוח מנהלים ברמה גבוהה, הוא ייתן לעובדים שלכם כלים להיות מנהלים מוצלחים יותר.

למי מתאים להשתתף בקורס כזה?

אם חשבתם שרק מנהלי המחלקות בעסק יכולים לעשות קורס פיתוח מנהלים, דעו שזה לא כך. למשל, אם יש מספר אנשים שאתם חושבים בעתיד להציב בעמדת הניהול, כדאי יהיה להתחיל להכין אותם לכך כבר מעכשיו. קורסים כאלה יכולים להעשיר כל אדם שלוקח בהם חלק, אז למה אתם מחכים? כל עוד תבחרו מקום מוביל כמו "גישות הדרכה וייעוץ" לקורסים מהסוג הזה, התוצאה הסופית תהיה טובה ולא מאכזבת. עובדים כאן עשרות אנשי מקצוע שמגיעים עם ניסיון רב בכל מה שקשור להדרכות וניהול. לכן, אם מנהלי המחלקות שלכם יכולים ללמוד מהטובים ביותר, איפה כאן הדילמה?

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה

מהו קורס מנהלים?

קורס מנהלים יכול לסייע למגוון רחב של מנהלים מסוגים שונים ודרגות שונות וכן בכל התחומים בשוק העבודה. בין אם מדובר בעבודה בהייטק, מנהל בתחום הקמעונאות או מנהלי מחלקות, אחראי משמרת, מנהלים בכירים ועוד. עם למעלה מ-30 שנים של ניסיון באימון והכשרת מנהלים קבוצת גישות למצוינות פותחת מחזור נוסף של קורס מנהלים וזוהי ההזדמנות שלכם להצטרף לקורס או לרשום את המנהלים בארגון שלכם לקרוב הקרוב. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים מגוון כלים ומיומנויות שיעזרו להם לשפר את ביצועיהם בעסק, להתנהל בצורה נכונה עם העובדים, הלקוחות, הספקים והשותפים של הארגון ועוד.

כלים ומיומנויות חשובות שלומדים בכל קורס מנהלים מקצועי של קבוצת גישות למצוינות:

– שיפור האינטליגנציה הרגשית ופיתוח חשיבה יצירתית, התמודדות עם אילוצים ואתגרים שונים.

– כיצד להציג נושא בצורה אפקטיבית.

– כיצד לנתח אירועים ופרויקטים לטובת פרויקטים עתידיים אפקטיביים יותר.

– כיצד לנהל את הזמן בצורה אפקטיבית ולהתמודד עם ריבוי משימות.

– כיצד להתמודד נפשית עם ריבוי משימות, לחץ, אתגרים ושחיקה.

– כיצד לבנות אסטרטגיית עבודה נכונה ומקצועית, להוריד הכול לתוכנית מסודרת כתובה.

– איך להתמודד עם שינויי בשוק או בעסק, כיצד לשנות טקטיקה בעבודה, להגדיר תפקידים מחדש ועוד.

– פיתוח מיומנויות תקשורת בינאישית.

– איך להניע את העובדים ולעודד עבודת צוות.

– חשיבה יצירתית ופתרון בעיות ואתגרים.

– מנהיגות וההבדל בין מנהל למנהיג.

– ועוד…

ידע הוא כוח וזה כוח שאתם בהחלט רוצים:

בתקופה שבה התחרות הולכת וגוברת בכל תחום, אינספור עסקים חדשים קמים מדי שנה ותמיד יהיו לנו מתחרים בכל תחום הרי שההבדל בין עסק אחד לאחר טמון בכוח האנושי שיש בו. מדובר בחומר האנושי החל מהמנהלים ועד אחרון העובדים המעניקים שירות ללקוחות או אחראים על המוצר/השירות והעבודה המקצועית בשטח. על המנהלים חלה האחראיות לנהל ולהנהיג את העבודה לעבודה יעילה, אפקטיבית, מקצועית וכזו המשקפת את החזון של העסק. במסגרת קורס מנהלים של גישות למצוינות תוכלו להעניק למנהלים שלכם (ולעצמכם) כלים ומיומנויות חשובות לניהול עובדים, ניהול זמן, התמודדות עם אתגרים מורכבים, קבלת החלטות מושכלות ושיפור התקשורת הבינאישית שלכם. כמובן עוד כלים ונושאים רבים אחרים מחכים לכם בקורס הבא של גישות למצוינות. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון ומהרו לשריין את מקומכם.

קורס פיתוח מנהלים

מנהלים יכולים להתמודד עם לא מעט דברים במהלך היום יום שלהם. הם נדרשים בניהול עובדים, בניית תוכנית עבודה, הגדרת מטרות ועמידה במטרות ויעדים, לא רק שלהם אלא גם של הממונים עליהם. כמו כן מנהלים עומדים לרוב תחת לחץ, נדרשים בהתאמת סיטואציה למצב משתנה בשטח ומגוון רחב של אתגרים יומיומיים אתם הם נאלצים להתמודד. קורס פיתוח מנהלים יכול להקנות כלים ומיומנויות החשובים מאוד להצלחה של המנהלים בשטח, ללא קשר לדרגת הניהול שלהם, לכמות העובדים שהם אחראים עליהם או לתחום שבו הם עוסקים. אנו במרכז גישות למצוינות מכשירים מנהלים כבר למעלה מ-30 שנה ונשמח לארח אתכם באחד הקורסים הקרובים שלנו בנושא.

מה לומדים במסגרת קורס פיתוח מנהלים?

קורס פיתוח מנהלים כוללת מגוון רחב של שיעורים המיועדים להקנות למנהלים כלים ומיומנויות בתחום ההתנהגותי הקשורים גם להצלחה העסקית המקצועית וכן ההצלחה הפרטית של המנהל וביצועיו. המטרה היא לפתח את המנהל באופן אישי ומקצועי דרך קבע תוך שיפור מיומנויות וארגז כלים אפקטיבי לביצוע עבודתו ועמידה במטרותיו ובמטרות הארגון. בין היתר ילמדו המנהלים בקורס:

– כיצד לנהל קונפליקטים בצורה יעילה, אילו סוגי קונפליקטים קיימים וכיצד נתמודד עמם בצורה מקצועית ונכונה.

– שיפור חשיבה יצירתית בניהול.

– פיתוח מנהיגות וערכים של מנהיג. מה ההבדל בין מנהיג למנהל וכיצד לייצר מנהיגות מעצבת ולגבש חזון.

– איך לייצר סמכות ועוצמה.

– איך להניע עובדים לפעולה, לייצר עבודת צוות ועוד.

– איך להתמודד עם שינויים.

– ניהול וארגון של זמן וריבוי משימות.

– שיפור מיומנויות בינאישיות.

– ניהול ובנייה של תוכניות עבודה.

– הצלחה במשא ומתן.

– איך לנהל ישיבה ודיונים רבי משתתפים.

– שיחות משוב לעובדים.

– מהי אינטליגנציה רגשית ומדוע היא חשובה.

– סינרגיה ארגונים ויצירת שת"פ בתוך הארגון.

– ועוד…

החשיבות של קורס פיתוח מנהלים לארגון שלכם:

בין אם אתם עסק או ארגון עם מעט עובדים ורוצים לקחת חלק בקורס מנהלים כדי לשפר את הביצועים שלכם ובין אם אתם בעלי ארגון עם עשרות או מאות עובדים ויותר ורוצים לספק כלים ומיומנויות נוספות למנהלים שלכם הרי שקורס פיתוח מנהלים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם ועבור המנהלים שלכם. הכלים שילמדו יעזרו למנהלים בארגון שלכם לעבוד ולהפעיל בצורה אפקטיבית יותר את העובדים, המחלקות והעבודה כולה בארגון, להתנהל בצורה נכונה יותר מול לקוחות ושותפים עסקיים וכמובן תייעל את התוצרת של העסק והאופן שבו הוא פועל לטובת התפתחות יעילה לאורך זמן.