פיתוח מנהלים

כל אדם זקוק להדרכה במהלך חייו. האחות צריכה להתעדכן בכלים הרפואיים החדשניים ולדעת כיצד להשתמש בהם, והמתכנת מוכרח לעקוב אחר התכנות החדשות היוצאות אל השוק. כך גם מנהלים. פיתוח מנהלים הוא אחד הקורסים המבוקשים בארץ. יותר ויותר מנהלים מבינים כי כדי להתקדם, הם צריכים לעמוד עם היד על הדופק ולקבל מדי פעם כלים למנהיגות טובה יותר כדי לחזק את הקשר בין העובדים ולהעלות את תפוקת העבודה.

פיתוח מנהלים – איך אפשר להיות מנהל טוב יותר

בתכנית פיתוח מנהלים יכולים בעלי תפקידי הניהול בחברות השונות לקבל כלים מקצועיים לניהול איכותי ויעיל. השאלה הנשאלת באופן תמידי היא מיהו מנהל טוב. אלה כמה דוגמאות לדרכים שהן כל מנהל יכול להשתפר:

  • השינוי מתחיל מבפנים – הדבר הראשון שכל מנהל צריך לעשות הוא להחליט אילו דברים הוא היה מעוניין לשפר בעסק שלו. האם זה היחס לעובדים? או אולי קצב העבודה וחלוקת המשימות השבועית?
  • לתגמל את העובדים – מנהלים לא מעטים מקבלים את העובדים שלהם כמובן מאליו ואינם טורחים להודות להם על מאמציהם. המחסור בתגמול ובבונוסים עלול לגרום להתמרמרות בקרב העובדים ולהוביל לגל התפטרויות מרצון.
  • להתאים את העבודה לעובד – ישנם מנהלים אשר נוטים להטיל עבודות שונות על עובדיהם ללא התייחסות ליכולות של העובדים ולהתאמתם לתפקיד. תכנית ייעוץ והדרכה למנהלים יכולה לסייע להם לשלב את העובדים בביצוע המטלה המתאימה להם.
  • ניהול זמנים – מטבע הדברים, כל חברה או ארגון מקבלים הזמנות שונות מלקוחות, כאשר האתגר הגדול הוא לעמוד בלוח הזמנים ולסיים את כל המשימות בזמן. לא כל המנהלים יודעים לנהל נכונה את הזמן המוקצב להם, דבר הגורם לעיכוב במשימות ולהפסדים. התוכנית לפיתוח יכולה לסייע למנהלים בניהול זמנים.

פיתוח אישי עם קבוצת גישות

קבוצת גישות מציעה תכנית פיתוח מנהלים לאנשים אשר רוצים להצטיין בתחומם. התכנית מורכבת מפעילויות שונות עבור המנהלים הכוללות הרצאות, סיורים, כנסים, ליווי אישי, סדנאות, ייעוץ ארגוני והדרכות. בסיום התכנית יקבלו המנהלים את כל הידע הדרוש כדי לנהל פרויקטים בארגונם, לבחון עובדים חדשים לעבודה, לנהל ישיבות, להתנהל מול קהל הלקוחות וכדומה, והכול בהתאם לאופי הארגון וליעדים שאליהם שואף המנהל להגיע.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support