סדנאות גיבוש


כל אדם זקוק למנוחה מפעם לפעם, לעצירה לרגע ממרוץ החיים ולטעון מצברים מחדש. לצורך כך יש חופשות בדרך כלל, כאשר החופשות הללו יוצאות לאור לעתים נדירות בלבד. לשמחתם של אנשים רבים, ארגונים שונים וחברות דואגות לימי גיבוש לעובדים הכוללים לרוב גם סדנאות גיבוש וסדנאות העשרה מקצועית ואישית. ימים שכאלה עוזרים לשיפור האווירה והגיבוש בין העובדים, תורמים לטעינת מצברים מחודשת של העובדים ושיפור המוטיבציה וכן גם להעשרה מקצועית שתתרום לעובדים לאחר מכן בביצועיהם בעבודה.

כיצד בנויות סדנאות גיבוש בדרך כלל?

יום גיבוש לעובדים יכלול לרוב אוכל, תוכנית אומנותית וסדנאות שונות. הכול בהתאם לתקציב של הארגון, לזמן המיועד ליום הגיבוש וכו'. סדנאות גיבוש יכולות להיות רבות ומגוונות. אלה יכולות להיות פעילויות אתגריות ומעניינות, סדנאות בידור, סדנאות העצמה אישית או אפילו סדנאות לימוד המשלבות בדרך כלל גם פעילויות גיבוש או תחרות בין העובדים או צוותים שונים.

דוגמאות של סדנאות גיבוש שניתן לשלב ביום הכיף של העובדים שלכם:

מרכז גישות מציע מגוון רחב של סדנאות גיבוש שתוכלו לשלב ביום הגיבוש שלכם. בין היתר סדנאות לשיפור ממשקים בין עובדים, סדנאות מכירות, סדנאות תקשורת בינאישית, סדנאות לאימון פרזנטציה, סדנאות שפת גוף, סדנאות חשיבה יצירתית, סדנאות ניהול ומשא ומתן, סדנאות ניהול זמן וכמובן סדנאות OUTDOOR במגוון אפשרויות שונות.

סדנאות העצמה

סדנאות העצמה

מי מאיתנו לא רוצה להרגיש טוב יותר? לדעת שהוא יכול לעשות כל מה שהוא רוצה ולסמוך על עצמו? זה נכון לא רק עבורכם באופן אישי, אלא גם עבור מנהלים בארגון וגם עבור העובדים. לכן, אם תוכלו להזמין עבורם עוד היום סדנאות העצמה, אל תחשבו פעמיים! סדנאות כאלה שמות את האדם במרכז העניינים ומעצימות אותו. אתם לא תאמינו עד כמה כל אחד מהמשתתפים ייצא עם תחושה טובה יותר מסדנה כזאת, אז למה אתם מחכים? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבדוק מאיפה תרצו להזמין סדנאות כאלה, ואין ספק שבמקרה של "גישות הדרכה וייעוץ", אתם תראו שאתם במקום הנכון – כי כאן כל סדנה מושקעת ומוצלחת יותר מהשנייה.

התרומה של סדנאות העצמה לארגון

אתם תוהים למה סדנאות העצמה זה עניין חשוב כל כך? לא ברור לכם למה כדאי להזמין סדנאות העצמה ואיך זה יוכל לתרום גם לכם? פשוט מאוד: העובדים שלכם, שיעברו סדנאות כאלה, ירגישו הרבה יותר טוב. הם יבינו שיש להם כוח בלתי מוגבל והם ייתנו מעצמם הרבה יותר בעבודה. כתוצאה מכך, הארגון שלכם יגדל ותוכלו להחזיר את אותה תחושה נהדרת לעובדים עצמם. זכרו: העובדים שלכם חשובים לא פחות מהלקוחות. הם אלה שעושים בסופו של דבר את העבודה בשטח ולכן חשוב כל כך להשקיע בהם ולהעצים אותם כמה שרק אפשר.

בחירת הסדנאות הנכונות

ברור לכם שאתם רוצים להזמין סדנאות העצמה? או שאולי אתם מתלבטים בין סדנת העצמה ובין סדנאות אחרות? אם כך, חשוב שתבינו: יש משמעות גם לשאלה ממי אתם מזמינים את הסדנאות האלה. לא בכל מקום המרצים עושים עבודה מספיק טובה ולא כל סדנה כזאת יכולה להיות מספיק יעילה וטובה. לכן כדאי שתכירו את חברת "גישות הדרכה וייעוץ". אתם יכולים להיות בטוחים שלא משנה איזו סדנה או הרצאה תזמינו מכאן, כי בכל מקרה, הרמה תהיה בלתי מתפשרת. מדובר על חברה מובילה שעובדים בה לא פחות מ120 אנשי מקצוע שמגיעים מתחומים מרתקים כמו אימון אישי, ייעוץ ארגוני וכדומה. לכן, אתם יכולים להתקשר למספר: 08-9395400 ולהזמין כל סדנה העצמה שתוכלו, איפה כאן בכלל הדילמה?

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה

סדנאות גיבוש לעובדים

לגיבוש בין העובדים יש חשיבות עליונה גם לעניין המוטיבציה שלהם לעבוד ולקום בבוקר למקום העבודה שלהם, גם מטעמי הנוחות שלהם אל מול וליד עובדים אחרים בחברה ובמחלקה שלהם וגם כמובן לצורך מתן סביבה מאפשרת, מעצימה וכזו שמאפשרת לעובדים לארגן מחדש את האנרגיות שלהם לתקופה הקרובה. סדנאות גיבוש לעובדים יהוו חלק אינטגרלי מכל יום גיבוש. הסדנאות יכולות להיות מעשירות, מבדרות, מאתגרות, מלמדות ועוד. הכול בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם מיום הגיבוש שאתם מארגנים לעובדים שלכם.

היתרונות של סדנאות גיבוש לעובדים:

 • העשרה מקצועית ואישית – סדנה שיכולה לתרום מקצועית ואישית לעובדים שלכם. בין אם מדובר בסדנה להעצמה אישית, סדנה לניהול זמן, סדנת מכירות, סדנה הכוללת פעילות אתגרית הדורשת מחשבה ועבודת צוות ועוד.
 • מוטיבציה ואנרגיות – פעילויות שכאלה שוברות את השגרה היומיומית שהעובדים שלכם חווים ודואגת לאפשר להם מעט לשמוח, לעצור לרגע את מרוץ החיים הקדחתני ופשוט ליהנות ולצבור אנרגיות חדשות.
 • נוחות בסביבת העבודה – לאחד סדנת הגיבוש העובדים יכירו אחד את השנייה טוב ו/או לפחות ירגישו הרבה יותר בנוח עם העובדים האחרים שאולי עד היום לא העזו לומר להם שלום. מדובר בגיבוש חשוב מאוד המאפשר לעובדים ליהנות מסביבת העבודה שלהם ולהרגיש בנוח להגיע אל מקום העבודה בבוקר.
 • בחינת העובדים – תוכלו למצוא תכונות חבויות אצל העובדים שלכם כמו יצירתיות, מנהיגות, תוכלו לגלות מי עובד בצוות ועוד.

סדנאות העצמה

לכל אדם יש את תקרת הזכוכית הפרטית שלו, ענייני הביטחון שלו, הסיפורים שהוא עבר בילדותו ולאחר מכן והאופן שבו הוא מרגיש ליד אנשים אחרים או בסיטואציות מסוימות. אי אפשר לשנות את מה שעברתם אבל בהחלט ניתן לשנות את האופן שבו אתם מרגישים כיום. באמצעות סדנאות העצמה תוכלו לפרוץ את הגבולות של העובדים שלכם, לעזור להם להרגיש יותר בטוחים ושלמים בעצמם, במקום העבודה שלהם, בתפקיד שהם עושים ובשליחות שלהם. כמו כן תוכלו לעזור להם לשפר את תקרת הזכוכית המקצועית שלהם על ידי כך שישאפו להישגים גבוהים יותר, שישאפו להתקדם בסולם התפקידים בחברה, שיישאפו לביצועים טובים יותר מול לקוחות החברה ועוד.

מהן המטרות של סדנאות העצמה?

 • סדנאות עצמה נבנות בצורה כזו שיוכלו לספק לאנשים מרחב בטוח בו יוכלו להתבטא, להיפתח ולהרגיש בנוח ללא שיפוטיות.
 • הסדנא מאפשרת קבלת תמיכה מאנשים שהיו בסיטואציה דומה או מרגישים את אותה הרגשה.
 • ניתן לקבל המלצות אודות מהלכים שונים כדי לשפר את המצב.
 • קבלת כלים ומיומנויות שיעזרו לשפר את המצב.
 • לשבור את תקרת הזכוכית הפרטית והמקצועית שלנו.
 • לחזק את הביטחון העצמי של המשתתף.
 • לחזק את הכוחות הפנימיים הנפשיים של כל משתתף.
 • היכולת לייצר מטרות ולפעול להשגת המטרות הללו.
 • ועוד…