סדנאות גיבוש


כל אדם זקוק למנוחה מפעם לפעם, לעצירה לרגע ממרוץ החיים ולטעון מצברים מחדש. לצורך כך יש חופשות בדרך כלל, כאשר החופשות הללו יוצאות לאור לעתים נדירות בלבד. לשמחתם של אנשים רבים, ארגונים שונים וחברות דואגות לימי גיבוש לעובדים הכוללים לרוב גם סדנאות גיבוש וסדנאות העשרה מקצועית ואישית. ימים שכאלה עוזרים לשיפור האווירה והגיבוש בין העובדים, תורמים לטעינת מצברים מחודשת של העובדים ושיפור המוטיבציה וכן גם להעשרה מקצועית שתתרום לעובדים לאחר מכן בביצועיהם בעבודה.

כיצד בנויות סדנאות גיבוש בדרך כלל?

יום גיבוש לעובדים יכלול לרוב אוכל, תוכנית אומנותית וסדנאות שונות. הכול בהתאם לתקציב של הארגון, לזמן המיועד ליום הגיבוש וכו'. סדנאות גיבוש יכולות להיות רבות ומגוונות. אלה יכולות להיות פעילויות אתגריות ומעניינות, סדנאות בידור, סדנאות העצמה אישית או אפילו סדנאות לימוד המשלבות בדרך כלל גם פעילויות גיבוש או תחרות בין העובדים או צוותים שונים.

דוגמאות של סדנאות גיבוש שניתן לשלב ביום הכיף של העובדים שלכם:

מרכז גישות מציע מגוון רחב של סדנאות גיבוש שתוכלו לשלב ביום הגיבוש שלכם. בין היתר סדנאות לשיפור ממשקים בין עובדים, סדנאות מכירות, סדנאות תקשורת בינאישית, סדנאות לאימון פרזנטציה, סדנאות שפת גוף, סדנאות חשיבה יצירתית, סדנאות ניהול ומשא ומתן, סדנאות ניהול זמן וכמובן סדנאות OUTDOOR במגוון אפשרויות שונות.

הכירו את קבוצת גישות למצוינות:

קבוצת גישות פועל מזה למעלה מ-30 שנה בתחום ההדרכות, האימון וההכשרות המקצועיות בתחומים שונים. החברה מספקת סדנאות, הרצאות והדרכות לארגון וחברות בכל סדר גודל ובפריסה ארצית מלאה. השאיפה המתמדת למצוינות של החברה לא משאירה ספק לגבי ההצלחה של הסדנה לגיבוש ולהכשרה המקצועית של העובדים שלכם ותספק משב רוח מרענן לכל יום גיבוש. בין אם אתם רוצים לשלב סדנאות המיועדות להפעלת העובדים, להעצמת העובדים או סדנאות מקצועיות כמו מכירות, ניהול זמן ועוד כדי לפתח את העובדים שלכם והיכולות שלהם – אין ספק כי שילוב של אחת הסדנאות הללו תתרום רבות להצלחת יום הגיבוש ולמצב רוחם של העובדים שלכם. לפרטים נוספים אודות הסדנאות האפשריות וביצוע התאמות אישיות לצרכים שלכם צרו עמנו קשר ונשמח לתת לכם שירות!

  קבוצת גישות למצוינות

  הקבוצה הוקמה בשנת 1987 ע"י דר' צבי ברק מומחה לניהול למדעי ההתנהגות. הרציונל העומד מאחורי הקמת החברה, שבעידן התחרות הקיימת בשוק, בו חברות שואפות לפעילות באיכות גבוהה, במחירים תחרותיים ובמערכות שיווק...

  המשך קריאה

  סמינר - להיות מרצה מצוין

  סמינר ייחודי הכולל אפשרות להתנסות, בהנחייתו של דר' צבי ברק, המשתף מניסיונו הרב - כיצד להיות מרצה מצויין - היוצר חוויה.   הנושאים בהם יעסוק הסמינר: כיצד הופכים לפרזנטורים/ מרצים שיוצרים חוויה...

  המשך קריאה

  הכשרת מנטורים

  הרציונל העומד מאחורי תוכנית ה- Mentoring בארגון, שהוותיק המנוסה והיודע חונך את הצעיר, חסר הניסיון והידע. שני הצדדים מרוויחים, ובארגון נשמר הידע המצטבר. תוכנית ה- Mentoring מאפשרת לגייס בכירים/ ותיקים המהווים...

  המשך קריאה

  התמודדות עם משבר - הלכה למעשה

  מנהלים יקרים, אנחנו בעיצומו של משבר בריאות בעולם בכלל ובישראל בפרט. המשפט השכיח ביותר שנשמע לגבי האמור: "רב הנסתר על הגלוי". בעולם הניהול, תחום אי הוודאות הוא מהאוייבים הגדולים שמשפיעים על יכולת תפקוד...

  המשך קריאה

  סדנאות גיבוש לעובדים

  לגיבוש בין העובדים יש חשיבות עליונה גם לעניין המוטיבציה שלהם לעבוד ולקום בבוקר למקום העבודה שלהם, גם מטעמי הנוחות שלהם אל מול וליד עובדים אחרים בחברה ובמחלקה שלהם וגם כמובן לצורך מתן סביבה מאפשרת, מעצימה וכזו שמאפשרת לעובדים לארגן מחדש את האנרגיות שלהם לתקופה הקרובה. סדנאות גיבוש לעובדים יהוו חלק אינטגרלי מכל יום גיבוש. הסדנאות יכולות להיות מעשירות, מבדרות, מאתגרות, מלמדות ועוד. הכול בהתאם לצרכים ולמטרות שלכם מיום הגיבוש שאתם מארגנים לעובדים שלכם.

  הכירו את סדנאות הגיבוש של קבוצת גישות למצוינות:

  קבוצת גישות למצוינות הינה קבוצה שקמה בשנת 1987 ומאז חרטה על דגלה את ערך המצוינות תוך שהיא מספקת הכשרות, סדנאות, הרצאות, הדרכות ואימון למגוון רחב של ארגונים וחברות במשק הישראלי, כולל המובילות שבהן. החברה שהוקמה על ידי ד"ר צבי ברק וכיום מנוהלת על ידי ד"ר מיכל שלי, מונה כ-120 אנשי צוות מקצועיים בתחומים שונים של מדעי ההתנהגות. החברה מספקת ומנהלת סדנאות גיבוש לעובדים, הרצאות וסדנאות, הן במשרדי הלקוחות וכן בפריסה ארצית מלאה. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ובהעברת סדנאות גיבוש לחברות וארגונים מעשרות תחומים שונים. ניתן לבצע התאמות שונות להטמעת מיתוג החברה בסדנאות ובפעילויות השונות וכן לספק לעובדים שלכם העשרה והכשרה מקצועית לצד גיבוש והנאה.

  אנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר של קבוצת גישות למצוינות להתרשם ממגוון הסדנאות הרכב שניתן להזמין ליום הגיבוש שלכם.

  היתרונות של סדנאות גיבוש לעובדים:

  • -העשרה מקצועית ואישית – סדנה שיכולה לתרום מקצועית ואישית לעובדים שלכם. בין אם מדובר בסדנה להעצמה אישית, סדנה לניהול זמן, סדנת מכירות, סדנה הכוללת פעילות אתגרית הדורשת מחשבה ועבודת צוות ועוד.
  • – מוטיבציה ואנרגיות – פעילויות שכאלה שוברות את השגרה היומיומית שהעובדים שלכם חווים ודואגת לאפשר להם מעט לשמוח, לעצור לרגע את מרוץ החיים הקדחתני ופשוט ליהנות ולצבור אנרגיות חדשות.
  • – נוחות בסביבת העבודה – לאחד סדנת הגיבוש העובדים יכירו אחד את השנייה טוב ו/או לפחות ירגישו הרבה יותר בנוח עם העובדים האחרים שאולי עד היום לא העזו לומר להם שלום. מדובר בגיבוש חשוב מאוד המאפשר לעובדים ליהנות מסביבת העבודה שלהם ולהרגיש בנוח להגיע אל מקום העבודה בבוקר.
  • – בחינת העובדים – תוכלו למצוא תכונות חבויות אצל העובדים שלכם כמו יצירתיות, מנהיגות, תוכלו לגלות מי עובד בצוות ועוד.

  סדנאות העצמה

  לכל אדם יש את תקרת הזכוכית הפרטית שלו, ענייני הביטחון שלו, הסיפורים שהוא עבר בילדותו ולאחר מכן והאופן שבו הוא מרגיש ליד אנשים אחרים או בסיטואציות מסוימות. אי אפשר לשנות את מה שעברתם אבל בהחלט ניתן לשנות את האופן שבו אתם מרגישים כיום. באמצעות סדנאות העצמה תוכלו לפרוץ את הגבולות של העובדים שלכם, לעזור להם להרגיש יותר בטוחים ושלמים בעצמם, במקום העבודה שלהם, בתפקיד שהם עושים ובשליחות שלהם. כמו כן תוכלו לעזור להם לשפר את תקרת הזכוכית המקצועית שלהם על ידי כך שישאפו להישגים גבוהים יותר, שישאפו להתקדם בסולם התפקידים בחברה, שיישאפו לביצועים טובים יותר מול לקוחות החברה ועוד.

  מהן המטרות של סדנאות העצמה?

  • – סדנאות עצמה נבנות בצורה כזו שיוכלו לספק לאנשים מרחב בטוח בו יוכלו להתבטא, להיפתח ולהרגיש בנוח ללא שיפוטיות.
  • – הסדנא מאפשרת קבלת תמיכה מאנשים שהיו בסיטואציה דומה או מרגישים את אותה הרגשה.
  • – ניתן לקבל המלצות אודות מהלכים שונים כדי לשפר את המצב.
  • – קבלת כלים ומיומנויות שיעזרו לשפר את המצב.
  • – לשבור את תקרת הזכוכית הפרטית והמקצועית שלנו.
  • – לחזק את הביטחון העצמי של המשתתף.
  • – לחזק את הכוחות הפנימיים הנפשיים של כל משתתף.
  • – היכולת לייצר מטרות ולפעול להשגת המטרות הללו.
  • – ועוד…

  סדנאות העצמה – למי זה יכול להתאים?

  סדנאות העצמה יכולות להתאים הן לאנשים פרטיים והן לארגונים שונים המעוניינים לספק סדנאות העצמה לעובדים שלהם. כידוע התפתחות אישית היא חלק בלתי נפרד מכל אדם ומעטים הם האנשים שהולכים להרצאות וסדנאות של העצמה והתפתחות אישית מיוזמתם. אם אתם כבעלי הארגון או מנהלי כוח אדם תספקו לעובדים בחברה סדנת העצמה אתם תעשו להם טובה אדירה והם יצאו עם אנרגיות חדשות, מרעננות ומטריפות לאחר הסדנה עד כדי כך שההשפעה של האנרגיות הללו יהיו לטווח יחסית ארוך. האנרגיות הללו יתרמו לשיפור השמחה והנוחות של העובדים במקום העבודה שלהם, יעזרו לשפר את הביצועים שלהם במכירות ובשירות הלקוחות וכן בכל תפקיד שהם מבצעים עבור הארגון ועוד.

  האם הסדנה היא פיזית או בזום?

  מרכז גישות למצוינות מפעילה סדנאות העצמה גם במרכז הפיזי של החברה, גם בהזמנה אישית במשרדי החברה/הארגון וגם באמצעות הזום. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים.

  מעבר לסרגל הכלים