קורסים בזום


לימודים והכשרות מקצועיות הן חלק בלתי נפרד מההתנהלות של כל ארגון מוביל בישראל ובעולם. יש ארגונים שדואגים לסדנאות, הרצאות ולימודים אחת לחודש, אחת ל3 חודשים או פעם-פעמיים בשנה. יש ארגונים ששולחים את העובדים לסדנה/הכשרה מקצועית מסוימת עם הקבלה שלהם לחברה ויש ארגונים שבאופן ספונטני מעדיפים לקחת הרצאה או סדנה כמעין יום גיבוש או חלק ממנו ולשלב העשרה בנוסף לכיף. כיום גם לימודים בזום מקובלים מאוד ובמרכז גישות למצוינות תוכלו למצוא מגוון רחב של סדנאות, הרצאות והכשרות מקצועיות לעובדים, מנהלים וארגונים באמצעות לימודי זום.

היתרונות של לימודים בזום:

ללימודים בזום יש יתרונות רבים וחשובים כיום. הזום היה קיים עוד לפני תקופת הקורונה אולם במהלך תקופה זו נחשפנו יותר לעומק לשירות הנהדר של התוכנה הזו המאפשרת להעביר סדנאות, הרצאות ולקיים שיחות צ'אט ווידיאו בין משתתפים רבים. הגישה לצפייה בשיחה הינה קלה ופשוטה וגם ניהול חדר הצ'אט הינו פשוט ונוח למרצה/מנהל השיחה. ללימודים או הרצאות בזום יש יתרונות רבים מלבד הנוחות בשימוש בתוכנה שכן מדובר בתוכניות מוזלות יותר מאשר אם הסדנה הייתה פיזית. אם הייתם צריכים להסיע את העובדים שלכם למרכז הלימוד של גישות או להזמין את המרצה אל החברה ודאי העלויות היו גבוהות בהרבה.

מהו מרכז גישות למצוינות ואילו הרצאות נוכל להזמין ללימודים בזום או בכיתה?

קבוצת גישות למצוינות מפעילה מרכז לימודי עסקי מקצועי ובו היא מעבירה הכשרות, הדרכות ואימון מיומנויות שונות בתחום ההתנהגותי לארגונים וכן לקהל הרחב. הקבוצה פועלת למעלה מ-30 שנה בתחום ועובדת עם הארגונים המובילים בישראל. כיום גם אתם תוכלו ללמוד הרצאות והסדנאות שונות שיועברו ממרכז הגישות הפיזי של החברה באמצעות הזום לארגונים וחברות אשר ירצו לשפר משמעותית את הביצועים של העובדים שלהם ולספק להם הכשרה מקצועית איכותית.

בין ההרצאות השונות שתוכלו להזמין יהיו הדרכות מנהלים כמו ניהול מנהיגות, סדנאות פיתוח למנהלים, התמודדות וניהול קונפליקטים, סדנאות ניהול זמן, התמודדות עם מצבי לחץ ושחיקה ועד סדנאות עובדים המלמדים מכירות, שירות לקוחות, תקשורת בינאישית ועוד. לפרטים נוספים והזמנת תוכנית לימודים בזום לארגון שלכם צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות!

קורסים בזום

בשנים האחרונות בעקבות התפרצות מגפת הקורונה, יותר ויותר עסקים, ארגונים וחברות עברו לעבוד מהבית, באופן מלא או חלקי, על מנת להקל על הצוות ולאפשר לעבודה להמשיך כרגיל גם בזמנים קשים של סגר, למנוע תחלואה ועוד. בעקבות כך, רבים הבינו כי לימודים, סדנאות והרצאות מתאימים אף הם לזום בזכות ההקלה הלוגיסטית שהם מאפשרים – אין צורך לצאת מבית, לעמוד בפקקים, לשלם על חניה ולהיות בסיכון להידבק במחלה כאשר ניתן להעביר את אותם התכנים דרך קורסים בזום. קורסים בזום לעובדים ומנהלים יכולים להעשיר את הידע של המשתתפים בקורס ולגרום לכך שיתייעלו בעבודה שלהם מהבית, מבלי בכלל להגיע למשרד. אנחנו בגישות הדרכה וייעוץ מתמחים בקורסים והדרכות לעובדים ומנהלים, ומציעים כעת ללקוחותינו גם קורסים רבים ומגוונים דרך הזום.

יתרונות של קורסים בזום

קורסים בזום הם אפשרות נפלאה לעסקים, חברות וארגונים אשר מעוניינים להעשיר את הצוות והסגל הניהולי שלהם מבלי להוות מעמסה, שתכלול נסיעה ארוכה, התמודדות עם פקקים, תשלום על חנייה ועוד, ויש להם יתרונות רבים. בין היתרונות ניתן למצוא הקלה לוגיסטית – כאמור, אין צורך להתמודד עם נסיעה ארוכה, תשלומים יקרים על דלק, עמידה בפקקים וחיפוש אחר חניה בתשלום באזור ההרצאה או הקורס, אלא ליהנות מהקורס בנוחות של הבית.
סביבת עבודה רגועה- רבים מרגישים רגועים ושלווים יותר כאשר עובדים מהבית בזכות הגמישות המשמעותית שאפשרות זו מציעה, וכך גם כאשר מדובר על הרצאות, סדנאות או קורסים בזום.

מרכז גישות – המרכז המוביל להרצאות וקורסים

רבים מדברים על אותם קורסים בזום של מרכז גישות, ובצדק. התוכן הנלמד, איכות המרצים והשעות הנוחות גורמות לחוויית הקורס להיות חופשית ונעימה. אנחנו במרכז גישות להדרכה וייעוץ, מתמחים בהעברת מגוון הרצאות והדרכות בנושאים הקשורים בייעול עבודתם של עובדים בחברות ושיפור חווית העבודה. הקורסים מתנהלים פרונטלית או בזום, בהתאם להעדפות ולצרכים שלכם. בזכות מגוון הקורסים, איכות המרצים והתוכן ומאות העובדים ששיפרו את שיטת העבודה מרכז גישות היא המובילה בתחום.

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה