הרצאות מעניינות


ידע מזין את המוח ועוזר לנו כבני אדם להשתפר הן מבחינה מקצועית וכמובן גם מבחינה אישית. אדם שלומד מרגיש שהוא מתפתח, מתקדם ולא נותר במקום. הידע שהוא צובר עוזר לו מקצועית וכן בתחומים רבים בחיים והוא מרגיש חי יותר, נהנה יותר ונלהב יותר. אם תצליחו להפיק יותר מהעובדים שלכם באמצעות הרצאות מעניינות תוכלו לנתב זאת לתועלת עבור הארגון/העסק שלכם, להעניק שירות טוב יותר ללקוחות שלכם, לייצר יותר הכנסה, לייצר מוצרים טובים יותר ולייצר סביבה שנעים וכיף לעבודה בה ולהגיע אליה מדי יום, גם עבורכם וגם עבור העובדים שלכם. קבוצת גישות למצוינות, פועלת כבר למעלה מ 3 עשורים בתחום האימון, לימוד וההדרכות בכל רחבי הארץ ומספקת הרצאות והדרכות מעניינות, מקצועיות ומלהיבות לגופים רבים ושונים במשק דרך קבע, כולל לגופים המובילים במשק הישראלי.

בתוך שגרת העבודה העמוסה, לפעמים יש רגעים בהם צריך לקחת פסק זמן על מנת להעניק ערך מוסף לעובדים ולתת להם את האפשרות ליהנות מערבי חברה, פעילויות גיבוש או הרצאות מעניינות. הרצאות הן כלי שובר שגרה מצוין בזכות היתרונות לצוות אשר מאזין להם ומקבל מהם ערך מוסף, ופותחות בפניהם עולמות תוכן חדשים, בנוסף לכך שהן יאפשרו לקחת הפסקה משגרת היום העמוסה במקום העבודה ולצלול לנושא חדש ומרתק. אם אתם מחפשים הרצאות לערב צוות או כהעשרה לעובדים במגוון תחומים שונים, מרכז גישות ישמחו לסייע ולספק לכם הרצאות מעניינות בנושאים שונים.

הרצאות מעניינות – להיות מצוין

"ההזדמנות הטובה ביותר שאדם יכול לקבל בחייו האישיים והמקצועיים, היא ההזדמנות שהוא יוצר לעצמו". כך טוען ד"ר צבי ברק, דר' למדעי ההתנהגות אשר מתמחה בייעול הליכים ארגוניים וייעוץ ארגוני לחברות וארגונים. על בסיס תפיסה זו, ד"ר צבי ברק מבסס את התכנים בהרצאה אותה מעביר. המסר המרכזי בהרצאה "להיות מצוין" הוא שהבסיס למצוינות טמון ביכולו של אדם לקחת אחריות על התנהגותו על הדרך בה הוא מתנהל. לדבר ד"ר צבי ברק, רק אנחנו יכולים לשאת באחריות על מנת לשנות את חיינו בכל מסגרת בה אנו נמצאים – הן במסגרת חיינו האישיים והן בחיינו המקצועיים ובמקום עבודתנו, בקהילה שלנו ועוד. הרצאות מעניינות נוספות מבית מרכז גישות הן "שימוש בהומור ככלי להעברת מסרים", "חלומות מתגשמים" עם נחישות והתמדה, "ריצת מרתון, ייעוץ ארגוני וכל מה שבניהם" ועוד. בין האפשרויות, וודאי תצליחו למצוא את ההרצאה המתאימה לכם, למסר אותו אתם רוצים להעביר לצוות העובדים וההנהלה בארגון או בחברה שלכם.

הרצאות וסדנאות במרכז גישות

אם גם אתם מחפשים אחר הרצאות ייחודיות שיעניינו את השומעים ויעניקו ערך מוסף אמיתי, מרכז גישות להדרכה וייעוץ כאן בשבילכם. ההרצאות שהמרכז מציע מכילות תוכן איכותי ומקצועי המועבר בצורה מהנה. מלבד הרצאות מעניינות המרכז מציע ללקוחותיו סדנאות בנושאים שונים כמו למשל הכנה לגיל פרישה, סדנאות בטיחות, קורס פיתוח מנהלים, הדרכות עובדים ועוד. בזכות המגוון, התוכן וייחודיות ההרצאות ומאות העובדים שהתייעלו בעבודתם בזכות ההרצאות השונות מרכז גישות היא חברה מובילה בתחומה.

הרצאה מעניינת

עובדים רבים מרגישים שהם נשחקים משגרת העבודה. שעות העבודה הרבות מדי יום, הפעולות שחוזרות על עצמן מדי יום והאווירה הקרה במשרד הם רק חלק מהגורמים לכך שיש צורך בשינוי או בפעילות מרעננת ומעשירה על מנת לשפר את תחושת העובדים ולהעניק להם ערך מוסף שישתקף גם בתפקודם בעבודה. הרצאה מעניינת, יום גיבוש צוותי או אפילו פעילות משותפת במקום העבודה הם שוברי השגרה המושלמים על מנת להעניק לעובדים תחושת שייכות וערך. הרצאה מעניינת תיתן להם רגע בו הם יוכלו ללמוד דברים חדשים בהגשה מרגשת, מלאה בהומור. תוכלו למצוא אצלנו, מרכז גישות הדרכה וייעוץ, מגוון הרצאות שונות בנושאים מגוונים.

הרצאה מעניינת לעובדים שלכם

אם אתם רוצים לתת לעובדים פעילות שתיתן להם מוטיבציה לעבוד ורגע של צחוק ונחת, תקבעו בעבורם הרצאה מעניינת לערב גיבוש חברתי או אפילו ליום כיף. ניתן למצוא  הרצאות מעניינות במגוון תחומים, ויש להן יתרונות רבים, לדוגמא-
שובר שגרה לעובדים, גיבוש הצוות, העשרה, למידה ואפילו הומור וחוויה. ההרצאות  אותם מעביר ד"ר צבי ברק, מנכל קבוצת גישות הן מהנות ומיוחדות בזכות העובדה שהן משלבות הומור והעשרה. שיעניקו ערך מוסף לחייהם האישיים והמקצועיים של השומעים. בין ההרצאות אותן מעביר צוות גישות ניתן למצוא את "להיות מצוין- מופע של שכל והומור", "חלומות מתגשמים עם נחישות והתמדה", "על מרתון, ייעוץ ארגוני וכל מה שבניהם", "שימוש בהומור ככלי להעברת מסרים" ועוד.

מי אנחנו – מרכז גישות להדרכה וייעוץ

גישות הדרכה ויעוץ מציעים ללקוחותיהם, בין אם מדובר על עסקים, ארגונים או חברות מגוון של הדרכות והרצאות כמו הכנה לפרישה, הרצאות מעניינות, הדרכות עובדים, סדנת בטיחות, קורס פיתוח מנהלים ועוד. בקורסים השונים נלמדים מגוון תכנים שנועדו לצור סביבת עבודה נעימה ויעילה יותר בחברות השונות. הזכות המגוון, התוכן והייחודיות של הקורסים מרכז גישות הדרכה ויעוץ מובילים בתחום היעוץ הארגוני.

1

אילו הרצאות מעניינות מעבירה קבוצת גישות למצוינות?

  • סדנאות פיתוח מנהלים – לימוד תחום הניהול, ניהול צוות, ניהול חברה, חיזוק תכונות אופי הנדרשות לתפקיד, לימוד המבנה הארגוני, אופי של מנהל ועוד.
  • הרצאות בתחום המנהיגות – איך להפוך להיות מנהיג בארגון שלך.
  • הרצאות וסדנאות לניהול והתמודדות עם לחץ ומצבי שחיקה.
  • הכשרת מנטורים בארגון שלכם.
  • סדנת שירות לקוחות.
  • הרצאות מעניינות בנושא שפת גוף.
  • הרצאות בתחום המכירות.
  • הרצאות בנושא תקשורת בינאישית.
  • הרצאות בנושא פיתוח הדרכות ואומנות הפרזנטציה.
  • ועוד אינספור הדרכות נוספות לעובדים, למנהלים, לקבוצות וארגונים.
2

הרצאות מעניינות למי זה מתאים?

קבוצת גישות למצוינות מספקת הרצאות מעניינות למגוון רחב של גופים במשק הישראלי, החל ממשרד הביטחון, דרך גופים פיננסיים חזקים ועד לחברות מובילות בכל תחום. ההרצאות עשויות להתאים לעובדים, למנהלים, לקבוצות שונות ועוד. חלק מההרצאות מיועדות לשיפור מיומנויות מקצועיות וחברתיות של פריטים בארגון או של הארגון כקבוצה. חלק מההרצאות מתאימות להתפתחות אישית, מוטיבציה וצמיחה. אחרות מעודדות שיתוף פעולה, שיפור התקשורת הבינאישית ואפילו מתן שירות ללקוח. בין אם אתם ארגון קטן או גדול, תוכלו לספק לעובדים שלכם המון ערך נוסף באמצעות הרצאה מעניינת. ההרצאה יכולה להיות במשרד שלכם או להביא את העובדים שלכם לאחת ההרצאות במתחם גישות למצוינות במרכז הארץ. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה