הרצאות למנהלים 

אף על פי שהם סיימו די מזמן את הלימודים באוניברסיטה או במכללה, גם המנהלים זקוקים מדי פעם להעברת הרצאות למנהלים או להשתתפות בהרצאות אלה. ההרצאה היא דרך מהירה ויעילה לרענן את הידע הניהולי ולפתוח בפני הנוכחים צוהר לעולם הייעוץ הארגוני והפיתוח. אמנם המנהלים הוותיקים מכירים את תחום הניהול היטב, אך תמיד ניתן ללמוד דבר מה חדש וליישם אותו בארגון.

הרצאות למנהלים – לבחור את המקום המתאים

מארגנים הרצאה למנהלים? מנהלים המגיעים להרצאה הם מנהלים אשר מפנים במיוחד מזמנם היקר עבור ההשתתפות באירוע. משום כך, חשוב לבחור את המקום המתאים להרצאה. אלה כמה טיפים לבחירת מקום טוב:

  • אופי ההרצאה – לפני שאתם בוחרים מקום להרצאות, יש לקבוע כמה הרצאות למנהלים יהיו בסבב, והאם מדובר בהרצאות שאורכות חצי יום או אולי יום שלם. בהתאם לכך, תוכלו לתכנן את לוח הזמנים וסדר היום.
  • מקום מרכזי – המרחק הוא אתגר משמעותי הניצב בפני המנהלים המגיעים להרצאה. לעתים יחליט המנהל שלא להגיע להרצאה מסוימת, מכיוון שהוא מעוניין להימנע מנסיעה ארוכה ברכב או בתחבורה ציבורית. משום כך, חשוב לבחור מקום מרכזי ונגיש לכולם.
  • אולם מצויד – כאשר אתם פונים לחברה המספקת אולמות הרצאה, כדאי לוודא כי החדר או האולם כולל את כל האביזרים הדרושים: התחברות ל-Wi-Fi, מקרן ומסך, לוח מחיק, פודיום, שולחן למרצה וכדומה.
  • מאפיינים נוספים – מומלץ לברר לגבי יתרונות נוספים הקיימים במקום ההרצאות – האם ישנה חניה מרווחת? האם המקום מציע חדר אוכל או פינת קפה לבאים מרחוק? האם המקום נגיש גם לבאים בתחבורה ציבורית? מהי הזמינות של המקום?

באים להרצות בקבוצת גישות

קבוצת גישות אינה מספקת רק שירותי הדרכה, ייעוץ וליווי למנהלים ולבעלי תפקידים שונים, אלא גם מקום שבו תוכלו לערוך הרצאות למנהלים משלכם. בגישות ניתן לבחור חדרי הרצאות למספר מגוון של משתתפים. ישנם חדרים קטנים המיועדים לכ-10 משתתפים ואולמי הרמה לכ-120 משתתפים. כל החדרים כוללים את האביזרים הדרושים לניהול תקין של ההרצאות כדוגמת מערכת הגברה, מקרן או טלוויזיה – DVD. ניתן גם ליהנות מחדר האוכל המפואר של קבוצת גישות ולהזמין תפריטים מגוונים תוך התנסות באפשרויות הגשה שונות: מזנון, הגשה עצמית וכדומה.