הרצאה מרתקת ומעוררת השראה

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם פעילות איכותית ומהנה שגם יקבלו ממנה ערך מוסף? הרצאה מרתקת ממומחים בעלי שם היא הפתרון עבורכם. בין אם מדובר בהרצאה על מצוינות, העצמה, שפת גוף או שמא מדובר בהרצאות אחרות, מוזמנים ליצור קשר עם "גישות מרצים" ולהתעניין במגוון ההרצאות שהיא מציעה. "גישות מרצים" מציעה לכם מגוון הרצאות לכל מטרה – ובהתאמה לצרכים הארגוניים שלכם; הרצאות באמצעותן תוכלו לפתח כישורים ומיומנויות – ולפתוח צוהר לעולם חדש ומרתק.

למעבר לעמוד ההרצאות לחצו כאן

 

הרצאה מרתקת לעובדים בארגון

 

איזה ערך מוסף הרצאה מרתקת יכולה להוסיף לעובדים?

  • לצד עריכת ימי עיון וסדנאות, יש ביכולותיכם לספק לעובדים ולמנהלים שלכם הרצאות ממוקדות. וזאת, כחלק מההעשרה הכוללת שלהם.
  • הרצאות על כישורים שחיוניים לעובדים ולמנהלים שלכם טובות מאוד להתפתחות אישית. נדגיש כי כל המעורבים בדבר ירחיבו מהרחבת אופקיו של העובד. וזאת, לאור העובדה כי היא תעניק לו כישורים אישיים החיוניים לחייו האישיים כמו גם לעבודתו.
  • הרצאות על מכירות שמיועדות לרוב לאנשי מכירות; עובדים שרוצים להגדיל את יעדי מכירותיהם ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום זה. הרצאות אלה מיועדות לאנשי מכירות – אך גם לאנשים רבים אחרים המתעניינים בתחום זה.
  • הרצאות על משא ומתן המיועדות לכל דרג בחברה שרוצה להעמיק את ידיעותיו בתחום זה; לדעת כיצד להשפיע על האנשים שאתם הוא בא במגע לצרכים ארגוניים.
  • מצוינות היא אחת המילים שמשתמשים בהן רבות אבל לא תמיד יודעים איך להגיע לכך. מצוינות היא שאיפה אישית של מנהלים ועובדים שרוצים להתפתח עוד ולכם זה בוודאי יועיל לעזור להם למצוא את מקומם.

הרצאה מרתקת מעשירה ומעניינת

הרצאה מרתקת תהיה תמיד בחירה נכונה לעובדים ולמנהלים שרוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחומי ידע שונים. בבואכם להתעניין בהרצאות אלו, מומלץ לפנות אל "גישות מרצים", הכוללת סגל מרצים מהמובילים בתחומם בארץ. כך, בזכות מרצים אלו תוכלו להעשיר את התרבות הארגונית בחברה שלכם – ולטפח את כוח האדם האיכותי שלה.

הרצאה מעוררת השראה של גישות מרצים

הרצאה מעוררת השראה

במסגרת הרצאה מעוררת השראה, המאזינים יקבלו את הכלים לבצע מהלך חשוב או שינוי בחייהם. בין אם מדובר בפיתוח עובדים, ייעוץ למנהלים או שמא מדובר בהרצאות מרשימות אחרות, מוזמנים לפנות אל "גישות מרצים", הכוללת מרצים בעלי כישורים, ידע ויכולת החזקת קהל מרשימה.

איזו הרצאה מעוררת השראה תרצו לשמוע כעת?

  • הרצאות הכוללות פעילות הדרכה ספציפית; הכשרה שמטרתה לחזק מיומנויות ניהול ועבודה. וזאת, כדי להשיג תוצאות טובות יותר בארגון. ניתן להזמין הרצאות המותאמות לארגון או הרצאות כלליות המעודדות לשפר ביצועים על בסיס תובנות ולקחים ממקרי בוחן.
  • עולם העסקים הינו מרתק ומאתגר. בהתאם, ניתן למצוא בו אין ספור סיפורים מחכימים המשלבים בין מוסר השכל לבין ידע מעשי החיוני לארגון שלכם. תוכלו להזמין הרצאה בנושאי שיפור מכירות או שיפור שירות הלקוחות בארגון שלכם, מבלי לעורר התנגדות ומבלי לשעמם.
  • התקדמתם לתפקיד ניהולי בארגונכם? מעוניינים לשפר את יכולות התקשורת והאסרטיביות שלכם? במסגרות הרצאות וסדנאות בתחום הייעוץ והאימון של מנהלים, אותן מעבירה ד"ר מיכל שלי ברק, תוכלו גם אתם לרכוש כלים משמעותיים וליישם אותם בהצלחה במסגרת עבודתכם. החל מהתנהלות מדויקת במגוון ממשקים, שיפור היכולות הרטוריות ועד ניתוח סיטואציות מאתגרות ומורכבות – באמצעות שיעורים אלו תכנסו למסלול הנכון להצלחה!
  • מצוינות היא מילת מפתח בחיים בכלל ובעבודה בפרט. לכן, הרצאה על מצוינות תבטיח לעובדים שלכם שלל תובנות – בדרך הומוריסטית ושנונה. למעשה, הרצאה זו תגביר את המוטיבציה אצל עובדים למצוא את המצוינות בחייהם האישיים והעסקיים.
  • הרצאות על התפתחות אישית – כולל הכישורים המנצחים שנחוצים להתפתחות אישית ועסקית; התפתחות המאפשרת לאנשים לא לקפוא על השמרים.

הרצאה מעוררת השראה של גישות מרצים

הרצאה מעוררת השראה תישאר אל השומעים עוד זמן רב. וזאת, לאור המסרים שהיא מעבירה – והאפשרויות הגלומות בה. בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו לרכוש זאת יש ליצור קשר עם "גישות מרצים". במילים אחרות, על ידי השתתפות בהרצאות פורצות דרך, עובדים ומנהלים יצליחו לחולל את השינוי הנדרש להם בחייהם האישיים או העסקיים – ללא כל ספק.

חלק מההרצאות ניתן להזמין גם כסדנה מעמיקה יותר.