הרצאה מרתקת ומעוררת השראה

מעוניינים להעניק לעובדים שלכם פעילות איכותית ומהנה שגם יקבלו ממנה ערך מוסף? הרצאה מרתקת ממומחים בעלי שם היא הפתרון עבורכם. בין אם מדובר בהרצאה על מצוינות, העצמה, שפת גוף או שמא מדובר בהרצאות אחרות, מוזמנים ליצור קשר עם "גישות מרצים" ולהתעניין במגוון ההרצאות שהיא מציעה. "גישות מרצים" מציעה לכם מגוון הרצאות לכל מטרה – ובהתאמה לצרכים הארגוניים שלכם; הרצאות באמצעותן תוכלו לפתח כישורים ומיומנויות – ולפתוח צוהר לעולם חדש ומרתק.

איזה ערך מוסף הרצאה מרתקת יכולה להוסיף לעובדים?

  • לצד עריכת ימי עיון וסדנאות, יש ביכולותיכם לספק לעובדים ולמנהלים שלכם הרצאות ממוקדות. וזאת, כחלק מההעשרה הכוללת שלהם.
  • הרצאות על כישורים שחיוניים לעובדים ולמנהלים שלכם טובות מאוד להתפתחות אישית. נדגיש כי כל המעורבים בדבר ירחיבו מהרחבת אופקיו של העובד. וזאת, לאור העובדה כי היא תעניק לו כישורים אישיים החיוניים לחייו האישיים כמו גם לעבודתו.
  • הרצאות על מכירות שמיועדות לרוב לאנשי מכירות; עובדים שרוצים להגדיל את יעדי מכירותיהם ולהעמיק את ידיעותיהם בתחום זה. הרצאות אלה מיועדות לאנשי מכירות – אך גם לאנשים רבים אחרים המתעניינים בתחום זה.
  • הרצאות על משא ומתן המיועדות לכל דרג בחברה שרוצה להעמיק את ידיעותיו בתחום זה; לדעת כיצד להשפיע על האנשים שאתם הוא בא במגע לצרכים ארגוניים.
  • מצוינות היא אחת המילים שמשתמשים בהן רבות אבל לא תמיד יודעים איך להגיע לכך. מצוינות היא שאיפה אישית של מנהלים ועובדים שרוצים להתפתח עוד ולכם זה בוודאי יועיל לעזור להם למצוא את מקומם.

הרצאה מרתקת מעשירה ומעניינת

הרצאה מרתקת תהיה תמיד בחירה נכונה לעובדים ולמנהלים שרוצים להעמיק את ידיעותיהם בתחומי ידע שונים. בבואכם להתעניין בהרצאות אלו, מומלץ לפנות אל "גישות מרצים", הכוללת סגל מרצים מהמובילים בתחומם בארץ. כך, בזכות מרצים אלו תוכלו להעשיר את התרבות הארגונית בחברה שלכם – ולטפח את כוח האדם האיכותי שלה.

תשקיעו בעובדים שלכם והם ישקיעו בחזרה

אם ננסה להבין מה הופך עובדים מטובים לטובים יותר, אנחנו נראה שיש כמה דברים שיכולים להשפיע על כך. למשל: האם אתם באמת משקיעים בעובדים שלכם או לא? האם אתם טורחים...

המשך קריאה

רוצים להיות המנהלים הבאים?

רוצים לקחת עובדים שלכם, להשקיע בהם ולהפוך אותם למנהלים? אם כך, אתם בוודאי תוהים איך אפשר לעשות זאת. מה באמת יכול להפוך עובד למנהל טוב? והאם זה רק עניין מולד?...

המשך קריאה

איך לגרום לשליטה מלאה בעבודה?

אם אתם מנהלים עסק שיש בו מחלקות שונות, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של השקעה בכל אחת מהמחלקות הללו והעובדים בה. למשל, זו יכולה להיות מחלקת המכירות או מחלקת השירות....

המשך קריאה

איך רוכשים מיומנות ניהול?

אם יש לכם מספר עובדים בחברה , אתם בוודאי מבינים היטב שעליכם להשקיע בהם. העובדים שלכם צריכים להרגיש שהם מקבלים מכם את הטוב ביותר. לכן ברור מדוע על סדנאות לעובדים...

המשך קריאה

הרצאה מעוררת השראה

במסגרת הרצאה מעוררת השראה, המאזינים יקבלו את הכלים לבצע מהלך חשוב או שינוי בחייהם. בין אם מדובר בפיתוח עובדים, ייעוץ למנהלים או שמא מדובר בהרצאות מרשימות אחרות, מוזמנים לפנות אל "גישות מרצים", הכוללת מרצים בעלי כישורים, ידע ויכולת החזקת קהל מרשימה.

הרצאה מעוררת השראה של גישות מרצים

הרצאה מעוררת השראה תישאר אל השומעים עוד זמן רב. וזאת, לאור המסרים שהיא מעבירה – והאפשרויות הגלומות בה. בהתאם, כדי שגם אתם תוכלו לרכוש זאת יש ליצור קשר עם "גישות מרצים". במילים אחרות, על ידי השתתפות בהרצאות פורצות דרך, עובדים ומנהלים יצליחו לחולל את השינוי הנדרש להם בחייהם האישיים או העסקיים – ללא כל ספק.

חלק מההרצאות ניתן להזמין גם כסדנה מעמיקה יותר.

איזו הרצאה מעוררת השראה תרצו לשמוע כעת?

  • – הרצאות הכוללות פעילות הדרכה ספציפית; הכשרה שמטרתה לחזק מיומנויות ניהול ועבודה. וזאת, כדי להשיג תוצאות טובות יותר בארגון. ניתן להזמין הרצאות המותאמות לארגון או הרצאות כלליות המעודדות לשפר ביצועים על בסיס תובנות ולקחים ממקרי בוחן.
  • – עולם העסקים הינו מרתק ומאתגר. בהתאם, ניתן למצוא בו אין ספור סיפורים מחכימים המשלבים בין מוסר השכל לבין ידע מעשי החיוני לארגון שלכם. תוכלו להזמין הרצאה בנושאי שיפור מכירות או שיפור שירות הלקוחות בארגון שלכם, מבלי לעורר התנגדות ומבלי לשעמם.
  • – התקדמתם לתפקיד ניהולי בארגונכם? מעוניינים לשפר את יכולות התקשורת והאסרטיביות שלכם? במסגרות הרצאות וסדנאות בתחום הייעוץ והאימון של מנהלים, אותן מעבירה ד"ר מיכל שלי ברק, תוכלו גם אתם לרכוש כלים משמעותיים וליישם אותם בהצלחה במסגרת עבודתכם. החל מהתנהלות מדויקת במגוון ממשקים, שיפור היכולות הרטוריות ועד ניתוח סיטואציות מאתגרות ומורכבות – באמצעות שיעורים אלו תכנסו למסלול הנכון להצלחה!
  • – מצוינות היא מילת מפתח בחיים בכלל ובעבודה בפרט. לכן, הרצאה על מצוינות תבטיח לעובדים שלכם שלל תובנות – בדרך הומוריסטית ושנונה. למעשה, הרצאה זו תגביר את המוטיבציה אצל עובדים למצוא את המצוינות בחייהם האישיים והעסקיים.
  • – הרצאות על התפתחות אישית – כולל הכישורים המנצחים שנחוצים להתפתחות אישית ועסקית; התפתחות המאפשרת לאנשים לא לקפוא על השמרים.

הרצאה מרתקת

קבוצת גישות למצוינות פועלת כבר משנת 1987 בהצלחה רבה בתחום האימון, ההדרכה והכשרה של עובדים, ארגונים וקבוצות בשיפור מיומנויות בתחום ההתנהגותי. החברה פועלת בכל רחבי הארץ ומפעילה גם מתחם לימודים ומשרדים במרכז הארץ. מעל 120 אנשי מקצוע בעלי הכשרות מקצועיות, אקדמאיות, מספקים הרצאות מרתקות במסגרת הקבוצה שחרטה על דגלה את ערך המצוינות. כיום החברה מספקת הרצאות והדרכות בתחומים שונים לארגונים המובילים במשק הישראלי: טבע, קוקה קולה, תנובה, ישרוטל, שופרסל, משרד הביטחון ועוד. רוצים להזמין הרצאה מעניינת ומרתקת לעובדים שלכם? צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

מתי נהוג להזמין הרצאות מרתקות וסדנאות לעובדים בארגון?

הרצאה מרתקת יכולה להעשיר באופן משמעותי את העובדים שלהן, הן מבחינה אישית וכמובן גם מבחינה מקצועית. לפעול לטובת פיתוח העובדים יכול להיות משמעותי לצמיחה של הארגון ולהצלחה שלו וזו הסיבה מדוע ארגונים רבים, בכל סדר גודל, מזמינים הרצאות לעובדים מפעם לפעם. בדרך כלל ההרצאה מוזמנת ליום הגיבוש של החברה, אחת לכמה חודשים כחלק מתוכנית ההכשרה וההתפתחות של העובדים בארגון או כחלק מנופש החברה אם הוא מתקיים בארץ.

הסוד של הרצאה מרתקת:

הרצאה מרתקת מלאה בתובנות, עניין, התלהבות ומעורבות של הקהל בהרצאה בדרך כלל. המרצה צריך להיות כריזמטי ומעניין, לדעת לדבר מול קהל ולהציג את התוכן בצורה נכונה. גם אם שכח משהו ידע לאלתר ולהיות יצירתי כדי לזרום הלאה כי כמובן זה יכול לקרות לכל אחד. בנוסף חוש הומור במידה תמיד יכול להוסיף לאיכות ההרצאה.

אילו הרצאות מרתקות יכולות להתאים?

באתר של מרכז גישות למצוינות תוכלו למצוא עשרות רבות של הרצאות מקצועיות בתחומים ובנושאים שונים שהחברה מספקת לארגונים וקבוצות. בין היתר סדנאות פיתוח וליווי מנהלים, התמודדות עם מצבי לחץ ושחיקה, הרצאות וסדנאות לניהול זמן, סדנת שירות לקוחות, הרצאות בנושא מכירות, הרצאות בנושא משא ומתן, הרצאות בנושא התנגדויות לקוח, הרצאות בנושא שפת גוף ועוד. אם אתם רוצים להזמין הרצאה מלהיבה לעובדים שלכם שתעזור להם להתפתח גם ברמה האישית וגם המקצועית צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

מהי הרצאה מעוררת השראה?

השראה היא אחד הדברים החשובים ביותר לכל אדם. יש כאלה שזו הסיבה שלהם לקום בבוקר, עבור אחרים ההשראה היא זו שמספקת להם את המוטיבציה לעבוד בכלל. כדי לזרוע השראה באדם שאין לו כוח, זמן או סבלנות למצוא את ההשראה שלו צריך ליזום את הגישה שלו אל ההשראה, למשל על ידי הרצאה מעוררת השראה שאתם רושמים את אותו אדם אליה. במקרה של ארגונים שונים וחברות ההרצאה עשויה לעורר השראה בעובדים, להעניק להם מוטיבציה לחיים בכלל ולעבודה בארגון בפרט. הרצאה שכזו תנסח השראה ומוטיבציה בעובדים שיעריכו את מקום העבודה שלהם על כך, שתעזור לעורר את העובדים באנרגיות מחודשות ובתחושת מסוגלות.

הרצאה מעוררת השראה והעצמה אישית:

חשוב שכל אדם יהיה בצמיחה. הצמיחה יכולה להיות אישית, מקצועית, פיננסית ועוד. סטודנט הנמצא במהלך תקופת הלימודים שלו צורך ידע חדש מדי יום, מתמודד עם אתגרים שונים ולוקח את עצמו עד קצה גבול היכולת כדי להשלים בהצלחה את הלימודים ולעתים אף להתמודד עם דברים מחוץ ללימודים (כמו עבודה ומחויבויות פיננסיות למשל). השראה והעצמה אישית יכולות להגיע ממקרה מסוים שאדם עובר, מהארה אישית או מהעובדה שהוא או מישהו מטעמו לוקח יוזמה ומוביל את אותו אדם לסדנה או הרצאה להעצמה אישית. סדנה זו אינה באה לגרום לכם להתפטר מהעבודה שלכם כדי לברוח אחרי החלומות שלכם או לעזוב את בני/בנות הזוג שלכם רק כי רבתם קצת בשישי האחרון ונדמה לכם שהחיים שלכם לא טובים. הרצאה שכזו תספק לכם השראה לקום בבוקר, לשפר את העשייה שלכם, את שמחת החיים שלכם ואת האמונה שלכם בעצמכם ובמה שאתם עושים ו/או במשהו גדול יותר מכם.

מי מעביר את ההרצאה?

קבוצת גישות למצוינות הינה מהחברות המובילות בישראל לענייני הדרכה, הרצאות, אימון ולימוד עובדים וארגונים שונים. החברה מספקת מגוון רחב של סדנאות והרצאות למנהלים, עובדים, אנשי מכירות, אנשים פרטיים וכן אנשי מקצוע בתחום שונים. הרצאה מעוררת השראה וכן סדנאות להעצמה אישית חיוניות מאוד בכל ארגון שמכבד את עצמו ועבור כל ארגון שרוצה שהעובדים שלו יהיו שמחים, אנרגטיים ומרגישים שיש להם משמעות בעבודה שלהם.