הדרכת מכירות מקצועית | אימון מכירות | סדנת מכירות לשיפור תוצאות ורווחים

הדרכת מכירות ואימון מכירות

הדרכת מכירות מקצועית וליווי אנשי מכירות לתוצאות

הרצאות וסדנאות בגישות - לחברות ולארגונים

הדרכת מכירות ואימון מכירות שמביא תוצאות - קבוצת גישות

 

הדרכת מכירות, אימון אנשי מכירות ופיתוח תהליכי מכירה- אומנות הניתנת ללמידה

גישות הדרכה ויעוץ מציעה מגוון רחב של סדנאות לעובדים, קורסים לשיפור ביצועי עובדים ופיתוח צוות, בהתאמה מלאה לאופי, צרכי ויעדי הארגון.

צוות גישות הדרכה ויעוץ מונה כ-120 מנחים ומורכב מאנשי מקצוע בעלי השכלה אקדמית וניסיון רב שנים כמנחי קבוצות ויועצים ארגוניים הפועלים על פי שיטת לימוד ייחודית אשר שמה דגש על עקרונות האימון האישי והקבוצתי תוך שילוב דרכי הוראה שונות, פרי פיתוחו של יו"ר קבוצת גישות, ד"ר צבי ברק.

אופי הפעילויות של צוות ההדרכה והייעוץ בארגונים סובבים סביב למידה, אימון וליווי בעלי מקצוע תוך שיטת לימוד ייחודית-חוויתית, פרי פיתוחו של ד"ר צבי ברק, יו"ר קבוצת גישות למצוינות.

הסדנאות וההדרכות המועברות לאנשי המכירות מלוות באינספור דוגמאות מן העבודה בשטח, פיתוח ואימון מיומנויות מכירה באמצעות דיונים קבוצתיים, התנסויות, ניתוח אירועים וכו', כמו כן צוות גישות שם לו כמטרה להוביל את הצוותים לתוצאות הרצויות והמצופות ממנו בפרק זמן המוגדר מראש מבלי פגוע ברמת התוכן, באיכות ושרות ההנחייה.

 

מטרת סדנת מכירות

נובעת מהצורך לתת כלים פרקטיים דרך פיתוח אנשי מכירות, הקניית כישורי מכירה, ופיתוח מיומנויות אישיות של העובדים על מנת לשפר את ביצועי המכירות תוך שימוש בפלטפורמות מכירה קלאסיות וטכניקות מכירה חדשניות וזאת בכדי להגדיל את רווחי החברה.

 

קורס המכירות של "קבוצת גישות למצוינות" מעניק למשתתפיו כלים פרקטיים וטכניקות מתקדמות בשיטות מכירה, פיתוח אנשי מכירות ואימון אנשי מכירות, באמצעות פיתוח כישורי מכירה, למידת אומנות המכירה, למידת תהליכי מכירה, ניהול מכירות עפ"י דרישות הארגון המזמין, על מנת שאנשי המכירות ידעו איך למכור, בין אם מכירות מדלת לדלת D2D, קבלת קהל, סוכני מכירות הנוסעים מעסק לעסק (אנשי שטח) על מנת לשפר את ביצועיהם, בעזרת שימוש בפלטפורמות מכירה קלאסיות וחדשניות.

 

למי מיועד קורס אומנות המכירה:

קורס אומנות המכירה מוכר גם כסדנת מכירות, עוזר בפיתוח אנשי מכירות ע"י פיתוח כישורי מכירה, הקורס מלמד איך למכור ואיך לנהל תהליכי מכירה בסביבה תחרותית, ניתן להזמין אותה כקורס או כסדנה לאנשי המכירות בעסק.

סדנת מכירות שטח ו/או קורס אומנות המכירה הינו קורס פנים ארגוני המיועד לחברות וארגונים המעוניינים בסדנא לקבוצת עובדים על מנת לשפר את ביצועי המכירה בעסק.

מתאים ל: סוכני מכירות שטח, אנשי מכירות, מנהלי מכירות, ראשי צוותים, אנשי טלמרקטינג וטלמיטינג, ועוד.

 

 

על מנת להקנות לאנשי המכירות את המיומנות הנדרשת, אנו בגישות מבצעים הדרכת מכירות, אימון ופיתוח תהליכי מכירה בעזרת מגוון סדנאות המותאמות באופן אישי על פי צרכיו ומטרותיו של הארגון:

- פיתוח מיומנויות מכירה ליווי צוות מכירות בשטח

- הדרכה ואימון אנשי מכירות הדרכה

- הדרכה ואימון אנשי מכירות שטח

- הדרכה ואימון נציגי מכירות טלפוניות (טלמרקטינג)

- הדרכת מכירות בעידן הדיגיטלי (רשתות חברתיות)

- פיתוח מיומנויות תקשורת אסרטיבית

- ניהול לקוחות בעידן הדיגיטלי

- דרכי התמודדות עם התנגדויות

- הדרכה ואימון באמנות השכנוע הדרכה

- אימון באמנות הפרזנטציה

- תדמית ורושם ראשוני

- ועוד.

 

למאמר בנושא מכירות, מאת דר' צבי ברק, לחץ כאן

 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות