הדרכת מכירות | אימון מכירות | סדנת מכירות

הדרכת מכירות מקצועית וליווי אנשי מכירות לתוצאות

הרצאות וסדנאות בגישות – לחברות ולארגונים

להזמנת הסדנה נא צרו קשר-  077-2318853

אימון מכירות ופיתוח תהליכי מכירה – אומנות הניתנת ללמידה

גישות הדרכה ויעוץ מציעה מגוון רחב של סדנאות לעובדים, קורסים לשיפור ביצועי עובדים ופיתוח צוות, בהתאמה מלאה לאופי, צרכי ויעדי הארגון.

אופי הפעילויות של צוות ההדרכה והייעוץ בארגונים סובבים סביב למידה, אימון וליווי בעלי מקצוע תוך שיטת לימוד ייחודית-חווייתית, פרי פיתוחו של ד"ר צבי ברק, יו"ר קבוצת גישות למצוינות.

הסדנאות וההדרכות המועברות לאנשי המכירות מלוות באינספור דוגמאות מן העבודה בשטח, פיתוח ואימון מיומנויות מכירה באמצעות דיונים קבוצתיים, התנסויות, ניתוח אירועים וכו', כמו כן צוות גישות שם לו כמטרה להוביל את הצוותים לתוצאות הרצויות והמצופות ממנו בפרק זמן המוגדר מראש מבלי פגוע ברמת התוכן, באיכות ושרות ההנחיה.

מטרת סדנת מכירות

נובעת מהצורך לתת כלים פרקטיים דרך פיתוח אנשי מכירות, הקניית כישורי מכירה, ופיתוח מיומנויות אישיות של העובדים על מנת לשפר את ביצועי המכירות תוך שימוש בפלטפורמות מכירה קלאסיות וטכניקות מכירה חדשניות וזאת בכדי להגדיל את רווחי החברה.

קורס המכירות של "קבוצת גישות למצוינות" מעניק למשתתפיו כלים פרקטיים וטכניקות מתקדמות בשיטות מכירה, פיתוח אנשי מכירות ואימון אנשי מכירות, באמצעות פיתוח כישורי מכירה, למידת אומנות המכירה, למידת תהליכי מכירה, ניהול מכירות עפ"י דרישות הארגון המזמין, על מנת שאנשי המכירות ידעו איך למכור, בין אם מכירות מדלת לדלת D2D, קבלת קהל, סוכני מכירות הנוסעים מעסק לעסק (אנשי שטח) על מנת לשפר את ביצועיהם, בעזרת שימוש בפלטפורמות מכירה קלאסיות וחדשניות.

למי מיועד קורס אומנות המכירה?

קורס אומנות המכירה מוכר גם כסדנת מכירות, עוזר בפיתוח אנשי מכירות ע"י פיתוח כישורי מכירה, הקורס מלמד איך למכור ואיך לנהל תהליכי מכירה בסביבה תחרותית, ניתן להזמין אותה כקורס או כסדנה לאנשי המכירות בעסק.

סדנת מכירות שטח ו/או קורס אומנות המכירה הינו קורס פנים ארגוני המיועד לחברות וארגונים המעוניינים בסדנה לקבוצת עובדים על מנת לשפר את ביצועי המכירה בעסק.

מתאים ל: סוכני מכירות שטח, אנשי מכירות, מנהלי מכירות, ראשי צוותים, אנשי טלמרקטינג וטלמיטינג, ועוד.

על מנת להקנות לאנשי המכירות את המיומנות הנדרשת, אנו בגישות מבצעים הדרכת מכירות, אימון ופיתוח תהליכי מכירה בעזרת מגוון סדנאות מכירה המותאמות באופן אישי על פי צרכיו ומטרותיו של הארגון:

– פיתוח מיומנויות מכירה ליווי צוות מכירות בשטח

– הדרכה ואימון אנשי מכירות הדרכה

– הדרכה ואימון אנשי מכירות שטח

– הדרכה ואימון נציגי מכירות טלפוניות (טלמרקטינג)

– הדרכת מכירות בעידן הדיגיטלי (רשתות חברתיות)

– פיתוח מיומנויות תקשורת אסרטיבית – ניהול לקוחות בעידן הדיגיטלי

– דרכי התמודדות עם התנגדויות

– הדרכה ואימון באמנות השכנוע הדרכה

– אימון באמנות הפרזנטציה

– תדמית ורושם ראשוני 

– תשאול אפקטיבי ואיתור צרכים כוללני

– הגדרת מגוון האפשרויות למכירה, רכש, שירות, יצירת ערך מוסף ללקוח , ספק על ידי תשאולו

– הדרך הנכונה להציג את יתרונות החברה, המעבר מיתרונות לתועלות- יצירת אלטרנטיבות להחלטה

לטיפים בנושא מכירות, מאת דר' צבי ברק, לחץ כאן.

לצפייה בסרטון הסבר קצר – לחץ כאן

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support