פיתוח מנהלים למצוינות

תכנית פיתוח מנהלים פנים ארגונית מקיפה, בהתאמה מלאה לצורכי החברה.


בעולם העסקי שבו כולם חשופים לכולם, חברות דומות אחת לשנייה בשירות ובמוצר, אחד המשפיעים המרכזיים ביותר על הצלחתה של חברה הוא – המנהל.

פיתוח מנהלים משמעו, שילוב פיתוח אישי ומקצועי מתמשך של המנהל, תוך הפנמת כלים התנהגותיים התואמים את יעדי הארגון ואימון המנהל ביישומם.

מהו מנהל טוב?
התפיסה שלנו בקבוצת גישות למצוינות גורסת כי מנהל טוב הוא תוצר של משתנים רבים, רובם ככולם, מעולם מדעי ההתנהגות, ואותם אנו מפתחים בקרב צוותי הניהול, במסגרת התכנית לפיתוח מנהלים.

התכנית לפיתוח מנהלים, בניצוחו של דר' צבי ברק, יו"ר קבוצת גישות, מורכבת מייעוץ ארגוניהרצאות, סיורים מקצועיים, הדרכות, סדנאות, וליווי אישי, של הנהלות בארגונים, מכל דרגיי הניהול.

בוגרי התכנית לפיתוח מנהלים יקבלו כלים בהובלת תהליכים. מנהלים, אשר התקשורת הבנאישית שלהם תהיה ברמה הגבוהה ביותר. יכולת העמידה מול קהל, מתן משוב, ביצוע ראיונות עובדים, ניהול ישיבות, כל אלו, יבוצעו על ידם במקצועיות. צוותי הניהול, ילמדו את נבכי השוק בו הם פועלים ויפעלו בצמוד לתרבות הארגונית והחזון של החברה.


פיתוח מנהלים – מטרת התוכנית

להקנות לקבוצת הניהול של החברה ידע, כלים ומיומנויות לקידום יעדיה, תוך דגש על עיצוב דפוסי התנהגות ניהולית, רגישות לסביבה העסקית ופיתוח יכולת לעבוד בצוות.

לפרטים ולנציג שירות, אנא מלאו הפרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 
קורסים למנהלים   |   קורס ניהול של מכללת גישות   |  יעוץ וליווי אישי למנהלים

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support