תודה גדולה להדר צ'צ'יק!

שמי דפנה ואני לקוחה מרוצה!

נרשמתי ללימודי הנחיית קבוצות במכללת "גישות" אחרי לבטים רבים. הרגשתי שאני מחפשת מסגרת לימודית שתענה על כל כך הרבה ציפיות שלי (סטנדרטים מקצועיים גבוהים ועוד…פירוט בהמשך) ועל כל כך הרבה צרכים שלי (לא ארוך מדי, לא יקר מדי, לא רחוק מדי וכול'…). הרגשתי שהסיכויים שאמצא מענה לכל אלה – קלושים ביותר. אני שמחה לומר שטעיתי.

מהרגע הראשון של האינטראקציה שלי מולכם פגשתי אנשים נעימים, אדיבים, קשובים ושירותיים במיוחד. זה התחיל בטלפון (מיה), המשיך עם הדר, סמדר, דרור, בנות המשרד, אנשי התחזוקה, עובדות המטבח ועד לד"ר צבי ברק. התכנים בקורס רלוונטיים ופרקטיים.

הדר היא מנחה בחסד עליון, מקור השראה. מדגימה לנו הלכה למעשה כל אחד מהנושאים השונים הנלמדים במסגרת הקורס, מיישמת כל מיומנות, והכול בטבעיות, קלילות ועם המון חן. היא מנחה אסרטיבית, מקצועית, מצחיקה, חכמה, איכותית, סמכותית, חמה, קשובה ועוד ועוד.

במקום שאפרט את כל התשבחות, בחרתי פשוט לצרף את רשימת הציפיות שאני וחברותיי לקורס ציינו ביום הראשון של הקורס:

הציפיות שלי מהקורס: אני רוצה בהירות ושיטתיות, משנה סדורה, שיטה של איך אני מעבירה סדנה מנצחת, יישום בשטח, בסטנדרט גבוה – לצאת עם זה לעבודה בשטח, שיהיה מקצועי מאוד, אווירה טובה/ נעימה. זמינות- שאוכל לשאול שאלות או דברים לא מובנים, שיהיה חופש ביטוי, גמישות, יצירתיות, רעיונות מחוץ לקופסא. כלים מגוונים, עושר של כלים גם מבחינה טכנולוגית, שיעורר השראה מעבר לבנאלי, לצאת עם משהו פרקטי. העצמה אישית, שיישארו לי מפה קשרים משמעותיים (ברמת הנט וורקינג), שלא יהיו ביטולי מפגשים, שלא יהיה more of the same.

הציפיות מהמנחה: רצף תהליכי, סדנא מובנית, בהירות לגבי מה עומד להיות, מפגשים מובנים, מיקוד- עמידה בזמנים- להספיק לעבוד על כל התכנים. ברורה בהסברים, דוגמאות (דוגמא אישית או המחשה), העשרה (כמו מאמרים), תכנים כתובים, מתן פידבקים, הרבה התנסויות אישיות, רגישות, כבוד, אווירה נעימה, הפסקת צהריים, זמינות במהלך הסדנא, חשיבה מחוץ לקופסא, משוב אמצע- מפגש הערכה (פידבק אישי.)

רשימה ארוכה ומכובדת…והנה, שנייה לפני סיום הקורס אני יכולה להעיד שכל הציפיות הללו מולאו ואף מעבר לכך.

קיבלתי המון ואני שמחה מאד שנרשמתי ללימודים אצלכם וגם סיפרתי על כך לחברותיי (אחת כבר החלה ללמוד).

בתודה והערכה,

דפנה.