לימודי קואצ'ינג

לימודי קואצ'ינג במכללת גישות

אימון אישי הוא אחת הבשורות של העידן החדש; בשורה ששחררה אנשים רבים ממגבלות ומעכבות שתקעו את ההתפתחות האישית שלהם. אין ספק, לימודי קואצ'ינג יכולים לעשות את זה גם לכם ועל הדרך להעניק לכם מקצוע מרתק שמפגיש אתכם עם אנשים מעניינים והתהליכים שהם עוברים. נדגיש כי מכללת גישות מציגה תכנית לימודים שתהפוך אתכם לאנשי מקצוע בעלי כלים לסייע לכל מתאמן להשיג יעדים ומטרות. העבודה תאפשר לכם גם ללמוד בכל יום משהו חדש על אנשים ועל עצמכם.

למעבר לעמוד אודות לימודי קואצ'ינג לחצו כאן

לימודי קואצ'ינג במכללת גישות

כיצד לימודי קואצ'ינג תורמים לכם?

  • כל מי שלומד אימון אישי לומד קודם כל על עצמו כיצד להתקדם ממצבים של משבר ותקיעות לעבר יעדיו. כך שבראש ובראשונה כל קורס כזה הוא אימון אישי שאתם עוברים בעצמכם במסגרת קבוצתית ובפיקוח, ואחריו תבינו הרבה יותר טוב מתאמנים ואת מה שחשוב להם. גם אם אינכם מתכוונים לעסוק במקצוע זה קיבלתם בקורס דרכים מצוינות להתמודד עם מצבים שונים בחיים.
  • מקצוע הקואצ'ינג הוא מקצוע מבוקש בפני עצמו משום שאנשים רבים מוותרים על דרכים ישנות לפתור בעיות ומצליחים לקדם את המטרות שלהם ולהתפתח בזכות הבנה טובה יותר של חייהם ושל מה שמעכב אותם באימון אישי. מדובר בבחירה משמעותית שכן היא כוללת תהליך של עבודה עצמית שהפירות שלו הרבה יותר מתגמלים במקרים רבים.
  • גם כאשר אתם עובדים במקצועות אחרים, להיות מאמן אישי זהו בונוס גדול שעוזר לכם להבין טוב יותר אנשים ואת החיים. תוכלו לפתור בעיות שונות גם במסגרת העבודה הרגילה שלכם תוך כדי קבלת השראה ממצבים מקבילים שאפשר להבין.
  • קורס זה מומלץ למנהלים בארגונים כהעשרה ולמתן כלים נוספים כדי להניע תהליכים בצורה אפקטיבית יותר. מנהלים שלומדים אימון יודעים טוב יותר גם כיצד לגשת לעובדים ולמנהלים אחרים ומבינים בדיוק מה נחוץ לעשות כדי להוביל מהלכים בעזרתם.

לימודי קואצ'ינג – להתקדם בחיים

לימודי קואצ'ינג אינם רק מקצוע כי אם גם דרך לקבל כלים מצוינים שמלווים אתכם כל החיים. אם יש רצון להתפתח ולהתקדם, ללמוד עוד על עצמכם, מכללת גישות מציעה קורס שמוביל אתכם למצוינות בחיים, בהצבת יעדים ובהשגתם צעד צעד.

לימודי קואצ'ינג מקיפים שיהפכו אתכם לאנשי מקצוע בעלי כלים

תמיד הייתם האוזן הקשבת של חבריכם? יש לכם יכולת הכלה לצד כשרון הדרכה והובלת אנשים לכדי מימוש הפוטנציאל שלהם? קורס קואצ'ינג הוא המסגרת המתאימה עבורכם: בין אם מדובר ביכולת להקשיב מבלי להעביר ביקורת, לשאול את השאלות המכוונות הנכונות, ואף ללוות את המתאמן עד לשלב הגשמת הייעוד שלו – באמצעות קורס קואצ'ינג תקבלו כלים חשובים בעבודה מול אנשים הנמצאים בקשיים רגשיים, כמו גם תלמדו רבות על עצמכם ועל מקומכם בתהליך משמעותי זה.

לימודי קואצ'ינג – מידע חשוב

אם תמיד ידעתם שיש ביכולתכם להוציא את המיטב מאנשים, ואתם מעוניינים להפוך זאת למקצוע – השתתפות בקורס קואוצ'ינג היא עבורכם. תחום הקואוצ'ינג הוא, ללא ספק, תחום חשוב המסייע לאנשים רבים בכל הגילאים ובכל המקצועות להגשים את עצמם על הצד הטוב ביותר: בין אם מדובר בילדים החווים קשיי קשב וריכוז, משוחררים טריים מהצבא המתלבטים לאיזה תחום מקצועי לפנות, ואפילו בעולם העסקי – הקואוצ'ר יסייע לעובדים בדרגים ניהוליים שונים לפתח את החזקות שלהם – בין אם כמנהלים, כבעלי עסקים ועוד.

עולם העסקים, לדוגמא, הוא מפותח וקשוב לעובדים בארגונים השונים כמו גם ללקוחות שלהם. כדי להתחיל ביצירת דפוסי עבודה איכותיים כבר בשלב מוקדם של העסק – בין אם הוא גדול, בינוני או קטן – מומלץ ליצור קשר עם קואוצ'ר שיסייע באופן פרטני או קבוצתי לעובדי החברה, בתהליך קבלת ההחלטות שלהם, לצד ניהול נכון של עובדים. היבטים אלו ואחרים יסייעו לכל חברה להשיג את היתרון העסקי שלה על פני המתחרים, להבין כיצד היא שונה – לטוב ולרע – לעומת חברות אחרות, כמו גם להבין את הפוטנציאל האישי של העובדים בתוך החברה.

מה לומדים במסגרת לימודי קואצ'ינג?

קורס קואצ'ינג נועד להכשיר את הדור הבא של המאמנים האישיים על ידי הענקת ארגז כלי אימון הניתנים ליישום מידי בתום הקורס. במהלכו של קורס אימון אישי במסגרת מכללת גישות תוכלו ללמוד על הדרכים היעילות ביותר ליצירת קשר של אמון בינכם לבין המתאמן ואיך להגדיר את המטרות המדויקות ותוכנית הפעולה הנדרשת על מנת להשיג את המטרות הללו. אנו במכללת גישות נשמח לעמוד לצדכם ולסייע לכם להפוך לקואוצ'רים אשר יצליחו להכניס שינוי חיובי בחייהם של האנשים סביבכם.

לימודי קואצ'ינג להכשרת מאמנים ויועצים

לימודי קואצ'ינג להכשרת מאמנים ויועצים

כבר שנים רבות אנשים בוחרים בדרך ההתפתחות האישית לצורך קידום והגשמת חלומותיהם. בהתאם, קורס קואצ'ינג הינו קורס שייקח אתכם למסע מרתק בחייכם – ויעניק לכם הזדמנות נהדרת לעזור לאחרים לקדם את עצמם. כדי לרכוש ידע וכישורים משמעותיים אלו, יש לפנות למכללת גישות, המציעה קורס בשיטה ייחודית שמועברת על ידי מנחים ומאמנים בתחום עיסוק זה. כמו כן, מנחים אלו ילוו אתכם באימון האישי שתעברו בקורס ואף יתנו לכם כלים לעבוד עם מאומנים אחרים. הקורס מהווה חממה קבוצתית שבה תגלו על עצמכם הרבה יותר.

למה דווקא לימודי קואצ'ינג?

  • אם רציתם ללמוד על אימון יותר משום שעברתם אימון כזה בעצמכם וזה מרתק אתכם, בקורס זה תצללו עוד יותר עמוק לתוך השיטה הייחודית של מכללת גישות. שיטה זו תלמד אתכם כיצד לזהות ולפתח כישורים רדומים ונחוצים אצלכם, וגם אצל המאומנים שלכם לעתיד. זהו הסוד שיעניק לכם את האפשרות להתפתח בעצמכם וגם לעבוד עם אחרים.
  • מקצוע זה יאפשר לכם לעבוד לא רק כמאמנים אישיים, אלא יעניק לכם הכשרה לעבוד גם כיועצים לתהליכים ארגוניים שונים, מנחי קבוצות ועוד. זהו מקצוע שמשתלב מצוין בכל ארגון ועבודה הדורשים היכרות עם טבע האדם ואת היכולת להניע תהליכים שונים ומורכבים.
  • מנהלים ובעלי תפקידים שונים בארגונים וחברות ייעזרו בקורס זה כדי לרכוש כלים לצורך ניהול מקצועי של עובדים, כמו גם לצורך הגשמת מטרות עסקיות ואחרות בארגון שלהם. אין ספק כי היבט זה יעזור אף בעת ניהול משא ומתן מול שותפים ולקוחות, כמו גם עם מנהלים שונים בחברה שלכם.

לבחור בדרך ההתפתחות האישית

ישנן מספר דרכים להתפתח אישית ולהתקדם בחיים, כאשר קורס קואצ'ינג מציע את ארגז הכלים המומלץ ביותר. כלומר, כאשר לומדים אימון אישי רוכשים ידע מעמיק בעת התמודדות עם בעיות לצד עזרה לאחרים הנמצאים בתחומים אחרים. משום כך מכללת גישות מציעה קורס זה גם למנחי קבוצות וגם למנהלים ולבעלי תפקידים שונים שרוצים להיעזר בידע זה.