קורס קואצ'ינג

תמיד הייתם האוזן הקשבת של חבריכם? יש לכם יכולת הכלה לצד כשרון הדרכה והובלת אנשים לכדי מימוש הפוטנציאל שלהם? קורס קואצ'ינג הוא המסגרת המתאימה עבורכם: בין אם מדובר ביכולת להקשיב מבלי להעביר ביקורת, לשאול את השאלות המכוונות הנכונות, ואף ללוות את המתאמן עד לשלב הגשמת הייעוד שלו – באמצעות קורס קואצ'ינג תקבלו כלים חשובים בעבודה מול אנשים הנמצאים בקשיים רגשיים, כמו גם תלמדו רבות על עצמכם ועל מקומכם בתהליך משמעותי זה.

קורס קואצ'ינג – מידע חשוב

אם תמיד ידעתם שיש ביכולתכם להוציא את המיטב מאנשים, ואתם מעוניינים להפוך זאת למקצוע – השתתפות בקורס קואוצ'ינג היא עבורכם. תחום הקואוצ'ינג הוא, ללא ספק, תחום חשוב המסייע לאנשים רבים בכל הגילאים ובכל המקצועות להגשים את עצמם על הצד הטוב ביותר: בין אם מדובר בילדים החווים קשיי קשב וריכוז, משוחררים טריים מהצבא המתלבטים לאיזה תחום מקצועי לפנות, ואפילו בעולם העסקי – הקואוצ'ר יסייע לעובדים בדרגים ניהוליים שונים לפתח את החזקות שלהם – בין אם כמנהלים, כבעלי עסקים ועוד.

עולם העסקים, לדוגמא, הוא מפותח וקשוב לעובדים בארגונים השונים כמו גם ללקוחות שלהם. כדי להתחיל ביצירת דפוסי עבודה איכותיים כבר בשלב מוקדם של העסק – בין אם הוא גדול, בינוני או קטן – מומלץ ליצור קשר עם קואוצ'ר שיסייע באופן פרטני או קבוצתי לעובדי החברה, בתהליך קבלת ההחלטות שלהם, לצד ניהול נכון של עובדים. היבטים אלו ואחרים יסייעו לכל חברה להשיג את היתרון העסקי שלה על פני המתחרים, להבין כיצד היא שונה – לטוב ולרע – לעומת חברות אחרות, כמו גם להבין את הפוטנציאל האישי של העובדים בתוך החברה.

מה לומדים במסגרת קורס קואצ'ינג?

קורס קואצ'ינג נועד להכשיר את הדור הבא של המאמנים האישיים על ידי הענקת ארגז כלי אימון הניתנים ליישום מידי בתום הקורס. במהלכו של קורס אימון אישי במסגרת מכללת גישות תוכלו ללמוד על הדרכים היעילות ביותר ליצירת קשר של אמון בינכם לבין המתאמן ואיך להגדיר את המטרות המדויקות ותוכנית הפעולה הנדרשת על מנת להשיג את המטרות הללו. אנו במכללת גישות נשמח לעמוד לצדכם ולסייע לכם להפוך לקואוצ'רים אשר יצליחו להכניס שינוי חיובי בחייהם של האנשים סביבכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support