קורס ניהול 

עבודתו של המנהל מעניינת ומאתגרת בדרך כלל, אך גם מורכבת משגרה יום יומית אשר עלולה להוביל אותו לשחיקה. קורס ניהול נועד למנוע מצב של שחיקה ומתח בקרב מנהלים אשר עובדים לילות כימים ודואגים לכך שהחברה שלהם תתפתח ותצמח. קורסי ניהול מפגישים בין מנהלים שונים, מאפשרים להם לחלוק מניסיונם, וכן מעניקים להם כלי תפעול וניהול טובים יותר אשר יסייעו להם להשיג את המטרות של שלהם ולהרחיב את אופקיהם.

קורס ניהול  – אילו קורסים מוצעים בשוק

בימינו עולה הביקוש לקורסים בניהול. מנהלים רבים מעוניינים לשפר את כישוריהם וללמוד ממנהלים אחרים על סודו של ניהול ארגוני טוב. אלה כמה דוגמאות לקורסים המועברים למנהלים:

  • ייעוץ ארגוני וליווי – קורס זה מיועד למנהלים בדרג בכיר כמו סמנכ"לים וכן למנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה או יועצים ארגוניים. בקורס נלמדים נושאים כדוגמת אסטרטגיות ארגוניות, פיתוח ארגוני, תהליך הליווי של המנהלים וייעוץ בניהול מחלקת שיווק ומכירה. במהלך הקורס מקבל המנהל גם אימון אישי, והוא מקבל את ההזדמנות לתרגל בפועל את הדברים שהוא למד.
  • הנחיית קבוצות למנהלים – הקורס מיועד ליועצים ארגוניים או מנחים המעבירים הדרכות למנהלים בכירים. בקורס זה משתתפים אנשים בעלי ניסיון רב בתחום ההדרכות למנהלים אשר מבקשים להעשיר את הידע שלהם ולקבל את הכלים המתאימים שיעזרו להם להוביל את המנהל הבכיר ליעדים שהציב לעצמו.
  • ניהול ופיתוח מיומנות למנהלים – מטרתו של קורס ניהול זה היא לחשוף את המנהלים לנושאים שונים בתחום ולהעניק להם את הכלים לפיתוח העסק ולהשגת המטרה הרצויה. מבין הנושאים הנלמדים בקורס ניתן למנות יסודות בתקשורת בין אישית, פיתוח היצירתיות בניהול, יתרונה של עבודת צוות, קבלת החלטות, הצבת יעדים ותכנון מהלך העבודה.

קבוצת גישות לפיתוח מנהלים יצירתיים

קבוצת גישות מציעה מגוון רחב של קורסי ניהול אשר נועדו לפתח את הכישורים של המנהלים ולעורר בהם את היצירתיות התמונה בהם. לגישות ניסיון רב בתחום ההוראה וההדרכה ובמתן סדנאות למנהלים ולעובדים. במכללה יוכלו המשתתפים ליהנות מהשתתפות בקורס ניהול איכותי המועבר מטעם טובי המרצים ולהתרשם מהיחס האישי והחם המוענק לכל תלמיד. הקורסים של קבוצת גישות מועברים באזורים שונים ברחבי הארץ כדוגמת חיפה, רעננה, ירושלים, אשדוד או עמק יזרעאל.