קורס אימון אישי המכשיר מאמנים ויועצים

קורס אימון אישי, המוכר גם בתור קואוצ'ינג, הוא תהליך בו משתתפים מאמן ומתאמן ובמהלך קורס זה מתרחש לימוד והקניית כלים – להתנהלות נכונה בעסקים, במשפחה או בלימודים. תחום האימון האישי הוא תחום חדש אך מתפתח, המציע לאנשים מתחומי החיים השונים להתמקצע היכן שחסרים להם הכלים הנדרשים. בעלי עסקים המעוניינים לפתח את כישורי הניהול שלכם? צרו קשר עם קבוצת גישות למצוינות ותוכלו לזהות את החולשה והיתרון שלכם כעובדים, כמנהלים וכבני אדם פרטיים.

מדוע קורס אימון אישי נדרש כל כך?

תחום האימון האישי הוא מקצוע נדרש, והביקוש שלו הולך וגובר לאורך השנים האחרונות. במהלך הלימודים עצמם בקורס, תרכשו שפה חדשה של מונחים, יצירת תהליכים בהם תלמדו להציב מטרות למתאמן שמולכם – ולסייע לו להגשים אותן. כאשר מדובר באימון אישי עבור העולם העסקי בארץ, הכלים שתרכשו נוגעים במספר נושאים מרכזיים: בין אם מדובר ב"סגירת עסקה" מוצלחת מול לקוח חדש, מגוון סוגי תקשורת – בין מנהל למנוהל, כמו גם מול לקוחות, ואף כישורי מנהיגות.

רבים מתבלבלים וטועים לחשוב שיועץ ומאמן אישי הם, למעשה, אותו התפקיד – אך טעות בידם: בעוד שתפקידו של היועץ, כשמו כן הוא – לייעץ, בין אם בנוגע לחוקי עבודה שונים, או התנהלות כלכלית נכונה של ארגון ואף ניהול תקין של ערוצי הפרסום, המאמן האישי הוא אדם בעל הכלים המקצועיים לאיתור הצרכים של המתאמן ועובד עמו בעזרת טכניקות ושיטות אימון מתקדמות תוך התמקדות בסוגי תמות אימוניות. 

קורס קואצ'ינג למעשה מספק לכם את ההזדמנות להימנות על צוות המאמנים של גישות ולהשתלב בעבודה כמאמנים. קורס זה מתאים במיוחד לאלו אשר מרגישים כי יש ביכולתם את הכוח להשפיע על אנשים , להעצימם ולכוונם. הקורס שיעשיר אתכם ברמה האישית ויוסיף לארגז הכלים שלכם כלים ייחודיים שאיתם תצאו לדרך חדשה כמאמנים.

לשפר את היכולות האישיות-מקצועיות

בין אם אתם מחפשים דרכים וכלים להתמקצע בניהול המשא ומתן שלכם בעבודה, כמו גם חידוד דרכי התקשורת הבינאישית שלכם  – השתתפות באימון אישי היא חשובה לכל אחד המעוניין לקדם את עצמו בפן האישי והמקצועי במקביל. מעוניינים בהדרכה אישית? צרו קשר עם מכללת גישות.