סט ספרי המתנה של ד"ר צבי ברק

 

מחפשים מתנה למנהלים? שי לחג?

להזמנות חייגו: 08-9395411 או שלחו מייל ל orly@gishot.co.il

מחפשים מתנה ייחודית אשר תעניק ערך מוסף?

ד"ר צבי ברק, מייסד ומנכ״ל קבוצת גישות למצוינות, מומחה במדעי ההתנהגות, אשר נבחר על ידי עיתון "גלובס" לאחד משבעת המרצים המובילים והמבוקשים בישראל.

עיקר עיסוקה של קבוצת גישות הינה בהדרכת עובדים, מנהלים, פיתוח צוותים בארגונים ועוד, באמצעות אימון והדרכה למיצוי הפוטנציאל הטמון בהם, בהתאם לצרכי הארגון בסביבה משתנה, אשר בה הוא פועל.

זוה ההזדמנות עבורכם לרכוש סט ספרים מהודר כשי לחג המהווה מתנה אידיאלית עבור ארגונים וחברות המעוניינים להעניק למנהליהם ועובדיהם ערך מוסף, לעורר בקרבם השראה ולהגביר אצלם את המוטיבציה.

באפשרותכם לרכוש את הספרים: "מצוינות אישית וארגונית", "הומור בניהול", חכמת הניהול באימרה ובשנינה", על ידי קנייה מרוכזת, כסט או בבודדים.


להלן פרטי התוכן בכל אחד מהספרים של ד"ר צבי ברק:

חכמת הניהול באימרה ובשנינה 

הספר מדבר על ניהול מזווית ראייתו של מנהל, על מערכת היחסים שבין מנהל לעובדיו ובין המנהל למעסיקיו, תוך שימוש במשחקי מילים, הומור וידע קונקרטי במדעי ההתנהגות.

דוגמא מתוך הספר – בנושא הנעה ושיתוף העובדים:

"מציגים לאנשים פתרון – יוצרים בהם מוטיבציה להוכיח שיש 1,000 בעיות.

מציגים לאנשים בעיה – יוצרים בהם מוטיבציה להוכיח שיש 1,000 פתרונות".

משמע, רצוי שמנהל שנתקל בבעיה במהלך עבודתו, רצוי שיציג אותה בפני עובדיו, על מנת ליצור שיתוף והסכמה בנושא עד למציאת הפתרון ובכך יגביר את המעורבות העובדים בהחלטות, ישפיע על הרגשת השייכות ומידת ההקשבה של המנהל לעובדיו ויגביר אצלם את המוטיבציה.

הומור בניהול  

ספר קליל ומהנה המלווה באיורים קומיים, דן בסוגיות שונות בחייו האישיים והעסקיים של העובד. מבטא חכמה ארוכה של דפים במשפט קצר של מילים.

דוגמאות מתוך הספר –

"כאשר אני משתהה אני איטי, כאשר הבוס משתהה הוא יסודי"

"כאשר אני דבק בעמדתי אני עקשן, כאשר הבוס דבק בעמדתו הוא עקבי ובעל עקרונות"

מצוינות אישית וארגונית 

הספר מדבר על "מודל המצוינות" בגישה יישומית פרי פיתוחו של ד"ר צבי ברק, העוסק במימוש הפוטנציאל של היחיד תוך שאיפה מתמדת למצוינות. הספר מעניק כלים למצוינות ברמה האישית והארגונית בכדי לאפשר את מימוש הפוטנציאל המרבי הטמון בו.

בסיס התפיסה כפי שמופיע בספר:

"הגורם המשפיע ביותר על התנהגותו של היחיד בשאיפה למימוש הפוטנציאל הטמון בו, הינו מיומנותו האישית. כלומר, באמצעות האימון ובקיום תנאים מקדימים- ניתן לקדם כל אחד בכל מצב. מהנקודה האישית והמקצועית בה הוא נמצא, עד לנקודה ריאלית גבוהה יותר שבה הוא רוצה להיות, בדגש כי פיתוח מיומנויות התנהגות הינו תהליך קבוע ומתמשך אצל היחיד כפרט, אצל המנהל אשר מקור הצלחתו באנשיו, אצל הצוות שבכוחו לחולל פלאים ולכל אורך חייו של הארגון."

 

מחיר סט הספרים 120 ש"ח (כולל מע"מ) 

הטבה ייחודית למזמינים ספרים + הרצאה דרך גישות הדרכה ויעוץ !

להזמנת הספרים השאירו פרטים או התקשרו 08-9395411 ונחזור אליכם בהקדם