סדנת מכירות

לא קל להיות איש מכירות. כדי למכור בהצלחה צריך העובד להיות כריזמטי, ליצור רושם ראשוני טוב ולשכנע את הלקוח בכדאיותו של המוצר. אך גם אם לא הכול מושלם בשיחות המכירות, ניתן לשפר זאת באמצעות סדנת מכירות. הסדנה מיועדת לאנשי המכירות באשר הם, והיא מעניקה להם כלים לייעול והתנהלות טובה מול הלקוח. בסדנה מקבלים המשתתפים את הידע הדרוש להם כדי להביא לארגון כמה שיותר לקוחות. אחרי הכול, אנשי המכירות הם האנשים העיקריים המביאים את הרווח הנקי לחברה.

סדנת מכירות לעובדים – מה אפשר ללמוד בה

אנשי מכירות יוצאים נשכרים מסדנת מכירות טובה. אלה כמה נושאים שיכולים להעשיר את הידע של עובדי המכירות:

  • המכירות בעידן הדיגיטלי – הסדנה מלמדת את איש המכירות לנצל את הפלטפורמות הדיגיטליות העומדות לרשותו כדי לקדם את המכירות. מבין הפלטפורמות ניתן למנות רשתות חברתיות כמו פייסבוק או טוויטר, וכן אתרי מכירות מומלצים.
  • אימון אישי – לכל איש מכירות סגנון ייחודי משלו. גם אם נשווה שני אנשי מכירות כריזמטיים ואנרגטיים, כל אחד מהם ימכור את המוצרים בדרך שונה. סדנת מכירות מקצועית יכולה לספק אימון אישי לכל אחד מאנשי המכירות תוך שימת דגש על סגנונו המיוחד והתכונות הבולטות שלו ההופכות אותו לאיש מכירות מצליח.
  • אמנות השכנוע – איש מכירות טוב צריך לדעת לשכנע את הלקוח שלו בכדאיות המוצר שהוא מציע, אך לא לכל אנשי המכירות יש את היכולת הדרושה להסב את תשומת לבו של הלקוח אליהם. בסדנת המכירות יכול העובד ללמוד על טכניקות שונות באמנות השכנוע.
  • להתמודד עם התנגדות – אנשי מכירות רבים נוטים לסגת כאשר הם שומעים את ה"לא" הראשון של הלקוח. הנסיגה גורמת להם לוותר מהר מדיי ולהפסיד מכירה. בסדנה יוכלו העובדים להיחשף לטכניקות המאפשרות להם להתמודד עם לקוחות המסרבים בתוקף לשמוע על המוצר שמציעים להם.

קבוצת גישות – סדנת מכירות ושיווק מקצועית

קבוצת גישות – המספקת ליווי, ייעוץ והדרכה לארגונים – מציעה סדנת מכירות איכותית אשר נועדה להכשיר דור חדש של אנשי מכירות טובים, תוך התמקדות בשכלולים הטכנולוגיים הקיימים היום. הסדנה מועברת על ידי טובי המרצים שיש להם ניסיון רב בתחום המכירות, תוך שהם מתייחסים לכל משתתף ומשתתף באופן אישי ומתאימים לו את הכלים שיעזרו לו להגדיל את כמות המכירות שלו.

 

להזמנת סדנה, ייעוץ ואיתור צרכים צרו איתנו קשר- 077-2318853 – או השאירו פרטים בטופס למעלה