סדנת מכירות – איך היא תורמת לכם?

סדנת מכירות מיועדת לכל איש מכירות באשר הוא. היא נועדה להעניק להם את הכלים לייעול של התנהלותם מול הלקוח. בסדנאות מסוג זה תוכלו לקבל את כל הידע הנדרש על מנת להביא מספר רב יותר של לקוחות לארגון ולקחת את הקריירה שלכם צעד אחד קדימה. כאן זה המקום לאנשי מכירות למצוא את החיבור בין עולם המכירות להנאה ומצוינות אישית.

מה לומדים במסגרת סדנת מכירות ?

סדנת מכירות היא אחד הכלים החזקים ביותר אשר קיימים בארסנל של ארגון מסוים. הצוות חייב להיות חד, ענייני ומתפקד במאה אחוזים לאורך כל הדרך. הם אלו אשר מהווים את מקור הפרסה של החברה, על כן הם חייבים לעבור את ההכשרה המתאימה.

הסדנה יכולה לתרום רבות הן לאנשי מכירות אשר חדשים בתחום והן לוותיקים. במסגרת הסדנה ניתן לראות כי שמים דגש על התחומים הבאים –

  • מיומנויות בין אישיות – יכולות התקשורת של איש המכירות הן הכלי הכי חזק שלו, שהרי יכולת התקשורת שלו עוזרת לבנות מערכת יחסים של אמינות ונאמנות בין הלקוח לאיש המכירות עצמו. על כן במהלך הסדנה יתורגלו הנושאים אשר משפרים את היכולת הזו, הקשבה, העברת מסרים נכונים ומתן משוב ללקוח.
  • הבנה מעמיקה של תהליך המכירה – המכירה אינה רק מיומנות, היא תהליך בפני עצמו ועל מנת לדעת אילו שיטות ודרכים יכולים לעבוד בצורה טובה יותר, על איש המכירות יהיה ללמוד על התהליך עצמו, השלבים השונים, הגורמים אשר יכולים להשפיע על המכירה עצמה והבנת נקודת מבטו של הלקוח.

הכרת המוצר

חלק בלתי נפרד מתהליך המכירה הוא ההכרה של המוצר או השירות אשר מוצא על ידי הארגון שלכם. חשוב לוודא כי צוות המכירות שלכם מכיר את כל יתרונותיו של המוצר אשר הם מציעים ללקוחותיהם. הכרת המוצר על בוריו חייבת להיות חלק מהסדנה אשר צוות המכירות שלכם עובר. קבוצת גישות למצוינות מעמידים לרשותכם מגוון רחב של סדנאות אשר יכולות להביא למימוש הפוטנציאל הכלכלי אשר טמון בעובדים ובארגון שלכם.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support