מעוניינים להכשיר עובדים במיומנויות שונות?

ברצונכם לרענן את הידע המקצועי שלהם בחידושים שונים? סדנאות לחברות הן המענה המקצועי ביותר עבורכם. סדנאות אלו הוכיחו את עצמן ככאלה שמובילות לתוצאות. סדנאות מגוונות כאלה מוצעות בחברת גישות הדרכה וייעוץ, חברה שיש מאחוריה שנים רבות של ניסיון בהכשרת עובדים בתחומים שונים, תוך התמחות במתן כלים להתמודדות עם סוגיות עכשוויות בשוק העבודה – לצד מענה מדויק ולשביעות רצונם של מנהלים, עובדים ולקוחות.

אילו סדנאות לחברות מוצעות לכם?

 • סדנאות לפיתוח תקשורת אסרטיבית – סדנאות לשיפור התקשורת מאפשרות לעובדים ולמנהלים לבטא טוב יותר מהי הבעיה. לכן, הן גם משפרות את הסיכוי לפתור אותה. כמו כן, יש אין ספור שימושים בתקשורת כזאת לצורך קידום מטרות משותפות של עובדי הארגון, כך שכולם יכולים להרוויח מסדנאות אלו.
 • סדנאות ניהול משא ומתן – בין אם מדובר במנהלים שצריכים למצוא לקוחות ולסגור עסקאות ובין אם מדובר בנותני שירותים, על כל אחד ואחת בחברה לדעת כיצד להתנהל בעת ניהול משא ומתן. התוצאות המשופרות מונעות הפסדים ועגמת נפש, בכך אין כל ספק.
 • סדנאות שירות לקוחות – אינכם רוצים לאבד לקוחות בגלל שירות לקוחות שאינו מיטבי. לכן, מומלץ לשפר את יכולותיהם של העובדים שלכם להעניק שירות באהבה ובאכפתיות.
 • סדנאות outdoor מדובר בטרנד אשר מוכיח את עצמו מעבר לכל ספק – אם עושים את זה נכון. סדנאות שטח שעושים במים וביבשה, לדוגמא, יצליחו לגבש עובדים ומנהלים ולהעמיד אותם באתגרים מרתקים כמו רכיבת אופנים, הפלגה ואפילו הכנת פרלינים. אין ספק, כל זה מחייב עבודת צוות וקשב רב; עבודת צוות אשר תוביל לכדי התוצאה הרצויה.
 • סדנאות גיבוש – מנהלים ועובדים חייבים להכיר מעט את הקולגות שלהם ולדעת כיצד להפיק את המיטב בתנאי הארגון.

סדנאות לחברות הייטק – לרכוש מיומנויות חדשות

גישות הדרכה וייעוץ רותמת את היצירתיות של המנחים לצורך העברת סדנאות לעובדים; סדנאות באמצעותן תוכלו לשפר את יכולותיכם בעבודה – ולהפוך את הארגון למקום הרבה יותר נעים ויעיל. כך, כל אחד יוכל לממש את עצמו, להגשים מטרות ואף לסייע למטרה הכללית של החברה.

סדנאות לארגונים

בעולם העסקי של ימינו, על עובדים ומנהלים להיות מעודכנים בכל המידע והכישורים שיסייעו להם להביא תוצאות טובות. בהתאם, סדנאות לארגונים שונים יעניקו ארגז כלים חיוני לצורך התנהלות מקצועית, מצליחה ואיכותית. מעוניינים להשתתף בסדנאות אלו? גישות הדרכה וייעוץ מאפשרת לכם ליהנות ממאגר ידע עצום שרכשה לאורך שנים של עבודה עם חברות מובילות – ובכך להפנים וליישם את המיומנויות.

אילו סדנאות לארגונים תוכלו להזמין?

 • סדנאות ניהול בנויות במיוחד לכל דרגי הניהול ובהתאמה מוחלטת לצרכים של החברה, כדי לשפר את יכולת הניהול של העובדים הבכירים. בסדנאות אלה הם מתרגלים מגוון של מצבים ואתגרים בפיקוח ובהדרכה של מומחים, המעניקים להם משוב ומבט מבחוץ על מה שיכול לשפר אצלם את ההתמודדות באתגר.
 • שירות לקוחות קשוב יותר הוא המטרה של כל ארגון וחברה. עם זאת, עובדי שירות רבים אינם מצוידים בכל הכלים שמאפשרים להם מתן שירות מקצועי – כאשר התוצאה היא נטישת לקוחות ובזבוז זמן על פתרון בעיות שיכלו להימנע מלכתחילה. כך תחסכו גם בצורך לשמר לקוחות ותרכשו מוניטין טובים בתחום זה.
 • גיבושי צוות הם הבסיס של כל חברה שרוצה להתחרות בעולם העסקי התחרותי. בהתאם, יש צורך בשיתוף פעולה בכל קביעת יעדים ועבודה עליהם. כל זה מושג תוך כדי גיבוש הצוותים של המנהלים והעובדים – ושיפור האינטראקציה ביניהם.
 • הדרכות וקורסים לעובדים ולמנהלים בתחומים שונים לפי ידע ספציפי שנחוץ לארגון שלכם, ובכל מקום שבו נראה לכם שנחוץ תגבור משמעותי.
 • הדרכה במכירות והשגת יעדים חשובה לכל מי שרוצה להבטיח כוח אדם איכותי שמצליח למכור את מוצרי החברה.
 • סדנאות להתפתחות אישית של עובדים – כך שירצו להישאר ולגדול עם הארגון. כך תרוויחו כוח אדם איכותי שיתפתח אתכם מבפנים.

סדנאות לארגונים וחברות – העשרת היא הכרחית

אם ארגון או חברה רוצים להתפתח ולגדול, חובה להמשיך לטפח עובדים ומנהלים במגוון של קורסים והדרכות. סדנאות לארגונים במגוון של נושאים הן המומחיות של גישות הדרכה וייעוץ, כאשר המנחים שלה ישמחו להעמיד את הידע והניסיון לרשותכם ולטובת הארגון שלכם – מסדנאות אישיות ועד מקצועיות.