מרצים מעניינים ומבוקשים להרצאות לעובדים ומנהלים

הרצאה בתחום שפת הגוף, מצוינות או התמודדות עם לחצים יכולה לעניין את העובדים המחפשים לעשות דבר מה מרענן יותר באמצע יום העבודה או בסיומו. מרצים מעניינים הם אלה המשפיעים בסופו של דבר על ההרצאה, ולכן מנהלי ארגונים רבים מחפשים בנרות מרצים שיוכלו להדהים את קהל העובדים שלהם בהרצאה מרתקת ובהדגמות מהשטח הכוללות תמונות או סרטונים.

מרצים מעניינים שיודעים להלהיב את הקהל

מיהו מרצה טוב? מדוע ישנם אנשים מרתקים שאת דבריהם אנו שותים בצמא ובהרצאה של אחרים אנחנו "מנקרים" ומציצים בכל דקה בשעון? אלה כמה קריטריונים למרצים מעניינים וטובים:

  • לאהוב את הנושא שמדברים עליו – מרצה המעניק הרצאה בנושא מסוים צריך לאהוב את התחום שלו ולהתלהב ממנו. בדרך זו הוא יוכל לגרום גם לקהל שומעיו להתעניין בנושא, כך שבסוף ההרצאה תסתדר שורה ארוכה של משתתפים סקרנים הלהוטים לדעת יותר.
  • להעביר את החומר בדרך מעניינת – הרצאה ולו על הנושא המרתק ביותר עלולה להפוך לבלתי מעניינת אם המרצה מעביר אותה בדרך מונוטונית של דיבור מול קהל. כדי להלהיב את הנוכחים מומלץ להצטייד בכמה אנקדוטות בין נושא אחד למשנהו, תמונות מרהיבות או סרטונים להמחשה.
  • חוש הומור לא יזיק – הרצאה הומוריסטית הנעשית בדרך טובה, יכולה לתרום לאווירה בקהל. כך למשל, ניתן לארגן לעובדים העייפים הרצאה משעשעת בתחום תקשורת בין-אישית המיועדת לעובדי המחלקות השונות: ניהול, שיווק, פרסום, תמיכה טכנית, מכירות ושירות.
  • אינטראקציה בין הקהל – מרצה מומחה יכול ליצור כימיה בינו לבין העובדים. משום כך, עליו להיות כריזמטי, אנרגטי, מרגש ושנון. משום כך, מומלץ לפנות למרצה מנוסה אשר ערך הרצאות רבות – מרצה אשר יודע איך "לקרוא" את הקהל ולהתאים את דבריו ליושבים מולו.

קבוצת גישות – הרצאות מן הלב

אם אתם מחפשים מרצים מעניינים שיוכלו להלהיב את העובדים המסורים שלכם, המרצים של קבוצת גישות למצוינות הם האנשים שאליהם אתם צריכים לפנות. כאן תוכלו להזמין מגוון רחב של הרצאות לעובדים למנהלים כדוגמת ההרצאה של ד"ר מיכל שלי ברק המסבירה מה צריך לעשות כדי להצליח בעבודה ובחיים, הרצאתו ההומוריסטית של ד"ר צבי ברק המעביר את דבריו בדרך מעניינת ומשעשעת או אריה פישביין, המלמד את קהל העובדים על ניהול פרויקטים, מנהיגות אנושית, ועוד.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support