מרצים מעניינים ומבוקשים להרצאות לעובדים ומנהלים

הרצאה בתחום שפת גוף, מצוינות או התמודדות עם לחץ ושחיקה יכולה לעניין את עובדי החברה ומנהליה. מרצים מעניינים הם אלה המשפיעים בסופו של דבר על ההרצאה, ולכן מנהלים רבים בארגונים מחפשים מרצים שיוכלו להדהים את קהל העובדים שלהם בהרצאה מרתקת ובהדגמות מהשטח.

מרצים מעניינים שיודעים להלהיב את הקהל

מיהו מרצה טוב? מדוע ישנם אנשים מרתקים שאת דבריהם אנו "שותים בצמא" ובהרצאה של אחרים אנחנו מציצים בכל דקה בשעון? אלה כמה קריטריונים למרצים מעניינים:

  • לאהוב את הנושא שמדברים עליו– מרצה שנותן הרצאה בנושא מסוים צריך לאהוב את התחום שלו ולהתלהב ממנו. בדרך זו הוא יוכל לגרום גם לקהל שומעיו להתעניין בנושא.
  • להעביר את החומר בדרך מעניינת – הרצאה ולו על הנושא המרתק ביותר עלולה להפוך למשעממת אם המרצה מעביר אותה בדרך מונוטונית. כדי להלהיב את הנוכחים מומלץ להצטייד בכמה אנקדוטות בין נושא אחד למשנהו, תמונות מרהיבות או סרטונים להמחשה.
  • חוש הומור לא יזיק – הרצאה הומוריסטית הנעשית בדרך טובה, יכולה לתרום לאווירה בקהל. כך למשל, ניתן לארגן לעובדים העייפים הרצאה משעשעת בתחום תקשורת בין-אישית המיועדת לעובדי המחלקות השונות: ניהול, שיווק, פרסום, תמיכה טכנית, מכירות ושירות.
  • אינטראקציה בין הקהל– מרצה מומחה יכול ליצור כימיה בינו לבין העובדים. משום כך, עליו להיות כריזמטי, אנרגטי, מרגש ושנון. משום כך, מומלץ לפנות למרצה מנוסה אשר ערך הרצאות רבות – מרצה אשר יודע איך "לקרוא" את הקהל ולהתאים את דבריו ליושבים מולו.

קבוצת גישות

אם אתם מחפשים מרצים מעניינים שיוכלו להלהיב את העובדים שלכם, המרצים של קבוצת גישות למצוינות הם האנשים שאליהם אתם צריכים לפנות.