מרצים מומלצים להרצאות מרתקות

הרצאות הן חלק בלתי נפרד מחיינו. אנחנו משתתפים בהן בעודנו לומדים במוסד להשכלה גבוהה, והן גם נפוצות בפאבים ובערבי צוות שונים. מנהלים רבים אוהבים להזמין מרצים מומלצים כדי להעשיר את הידע של העובדים שלהם, להעניק להם הרצאה מעניינת במתנה ובעצם להגיד להם תודה על העבודה המסורה שהם מבצעים. כמו כן, הרצאה טובה מועברת על ידי מרצה טוב, ולכן יש צורך להקדיש זמן כדי להביא את האדם הנכון שידבר בפני העובדים.

טיפים לבחירת מרצים מומלצים לערב צוות

העובדים מגיעים להרצאה לאחר עוד יום עבודה עמוס. משום כך, המרצה צריך להיות כריזמטי ובעל כישורי ביטוי מעולים. אלה כמה טיפים לבחירת מרצה מומלץ עבור יום גיבוש לעובדים או ערב צוות:

  • הרצאה ממוקדת מטרה – לפני שאתם בוחרים הרצאה לעובדים, עליכם להחליט איזה אופי היא תישא. האם אתם מעוניינים לספק לעובדים הרצאה הומוריסטית ומשעשעת? או שאולי הרצאה מאלפת אשר נועדה לשפר את כישוריהם?
  • לחפש באינטרנט – היום אפשר למצוא מידע בלחיצת כפתור. כל שעליכם לעשות הוא להקליד אוסף ביטויים קצר בגוגל, ואתם תוכלו לקבל שורה ארוכה של תוצאות. לאחר מכן, בקרו באתרים של המרצים וצפו בסרטונים קצרים הנותנים טעימה מן ההרצאה. האם נהניתם? האם אתם חושבים שהעובדים ייהנו גם? כמו כן, באתר האינטרנט או בפורומים לימודיים תוכלו לקרוא יותר על ההרצאות ולהתרשם מהתגובות שכתבו הגולשים.
  • לשאול חברים – אחת הדרכים הטובות יותר לאתר מרצים מומלצים היא לשאול חברים קרובים שהיו בהרצאה לאחרונה. בניגוד לסרטון הקצר ביוטיוב, החברים יוכלו לפרט יותר על מהלך ההרצאה שבה הם נכחו. כך תוכלו להחליט אם ההרצאה הזו מתאימה לכם באמת.

קבוצת גישות – אוסף של מרצים איכותיים

קבוצת גישות עורכת הרצאות מרצים במגוון רחב של תחומים המועברות על ידי מרצים מומלצים ואיכותיים. אפשר, למשל, להגיע להרצאתו של ד"ר ברק, המייסד של גישות, אשר מעניק מופע הומוריסטי ושנון לקהל צופיו. כמו כן, ניתן להזמין את הרצאתו של רענן נשיא העוסקת באמנות השכנוע עבור אנשי המכירות. מי שמעוניין להנחיל מנהיגות לארגונו, יוכל להגיע להרצאתו של אריה פישביין המסביר מהו המפתח למנהיגות אנושית.