הרצאות מעניינות לעובדים

רובנו אוהבים להגיע להרצאות בתחומי היסטוריה, אמנות או קולנוע כדי להעשיר את הידע שלנו ולבלות ערב נעים מחוץ לבית. מנהלים לא מעטים אוהבים לארגן הרצאות מעניינות לעובדים שלהם כתגמול על העבודה שהם מבצעים יום יום. כמו כן, האתגר המרכזי הוא למצוא הרצאה מעניינת אשר תרתק את קהל העובדים אל כיסאותיהם, הרצאה שעליה ימשיכו לדבר עוד ימים רבים לאחר התרחשותה. 

איך לבחור הרצאות מעניינות לעובדים הנאמנים

לא קל לבחור הרצאה לעובדים המגוונים המצויים באותו הארגון, אבל תמיד אפשר למצוא מאפיינים המשותפים לכולם. למשל, כולנו אוהבים להקשיב להרצאות משעשעות המועברות בליווי סרטונים ותמונות. על כל פנים, אלה כמה טיפים לבחירת הרצאות מעניינות לעובדים:

  • לבחור נושא להרצאה – מנהלים מתלבטים בבחירת ההרצאה שהם מעוניינים להזמין לעובדים. ישנן הרצאות ממוקדות המיועדות להעניק כלים מקצועיים לעובדים כדוגמת טיפים לאנשי מכירות או המבנה ההיררכי של הארגון. מנגד, קיימות הרצאות בנושאים כלליים יותר אשר נועדו להעשרה כמו סוגי אנשים שונים או הרצאה העוסקת בסוד ההצלחה בחיים.
  • להתאים את ההרצאה לקהל – חשוב להתאים את נושא ההרצאה ותכניה לקהל העובדים. אם זו קבוצה של עובדות, מומלץ להזמין הרצאה המיועדת אל נשים. הרצאה זו תהיה שונה מהרצאה אשר מועברת לקהל מגוון של עובדים ועובדות.
  • לבחור מרצה מיומן – כדאי לפנות למרצה מנוסה שיודע לקרוא את הקהל, מרצה כריזמטי ואנרגטי אשר יכול לשלהב את הקהל בדבריו ולעניין אותם בנושא שהוא מעביר. כמו כן, מומלץ לבחור במרצה המציע העברת הרצאה בדרך ייחודית תוך שילוב של קטעי הומור, סרטונים או תמונות.
  • לשאול חברים – מומלץ לשאול בני משפחה וחברים לגבי מרצים מעניינים שיכולים להתאים לקהל העובדים. אולי תופתעו לגלות שיש לכם מכר או שניים שמכירים מרצים יכולים לרתק את קהל העובדים.

קבוצת גישות – הסוד הוא במרצים

קבוצת גישות למצוינות מציעה הרצאות מעניינות בנושאים מגוונים המתאימות למנהלים ולעובדים בנושאים מגוונים המועברים על ידי טובי המרצים. בגישות תוכלו ללמוד איך להשפיע על אנשים, איך להצליח בחיים ואף לעבור פעילות הומוריסטית המשלבת תנועה. בנוסף להרצאות, בגישה מציעים קורסים והדרכות בנושאים כמו ייעוץ ארגוני, הדרכות בטיחות לעובדים, פיתוח למנהלים או אימון אישי.