הרצאות לעובדים

הרצאות נועדו להעשיר את הידע שלנו בתחומים שונים. מסיבה זו אנשים רבים אוהבים להשתתף בהרצאות בנושאי ספרות, היסטוריה או אמנות. גם העובדים זקוקים להרצאות לפעמים. הרצאות לעובדים מאפשרות להם לקחת פסק זמן משגרת העבודה היומית ולצבור כוחות באמצעות הרצאה מרתקת, משעשעת ומהנה. ומעבר לכך, ההרצאה מעניקה למשתתפיה ידע וכלים להתמודדות היום יומית שלהם עם האתגרים שמציב להם תפקידם.

אילו סוגי הרצאות לעובדים אפשר למצוא

בימינו אפשר לבחור מגוון רחב של הרצאות. הישראלים סקרנים מטבעם והם אוהבים לערוך הרצאות בנושאים הקרובים ללבם, נושאים אשר נחקרו ונבדקו היטב. אלה כמה הרצאות טובות שכדאי להזמין עבור העובדים המסורים:

  • הרצאות הומוריסטיות – אלה ההרצאות המועדפות ביותר עבור העובדים. ההרצאות מספקות אתנחתא מהנה מהשגרה היום יומית ומאירות את מקום העבודה באור אחר. הרצאות הומוריסטיות מועברות בדרך כלל על ידי אנשי מקצוע אנרגטיים וכריזמטיים שיכולים להוציא הערות שנונות רבות מתחת לשרוול. הרצאה הומוריסטית טובה יכולה לשמש כחומר לשיחה בין העובדים במשך חודש שלם.
  • הרצאה על טיפוסים שונים של אנשים – הרצאה זו מתאימה לכל מי שעובד עם אנשים באופן שוטף, כדוגמת עובדים ממחלקת השירות והמכירות. ההרצאה מעניקה לעובדים כלים להתמודדות עם לקוחות שונים בטלפון.
  • הרצאה להצלחה – הרצאה זו עוסקת בפיתוח אישי ובסוד ההצלחה והצמיחה של כל אדם. היא מתאימה לעובדים והמנהלים המעוניינים להתפתח. מבין הנושאים המדוברים בהרצאה מוזכרים כלים להעלאת המוטיבציה, כלים למימוש עצמי (הקדשת זמן, עבודה עצמית, השגרת יעדים) או תקשורת טובה יותר בין האנשים הסובבים את העובדים – הורים, בני זוג, ילדים וקולגות לעבודה.
  • אמנות השכנוע – ההרצאה מיועדת בעיקר לאנשי מכירות אשר צריכים לעניין את לקוחותיהם במוצרים השונים ולשכנע אותם לבצע רכישה. ההרצאה עוסקת בנושאים כמו הבנת הצרכים של הלקוח או יצירת רושם ראשוני נכון על הלקוחות בשיחת הטלפון או במפגש עמם בשטח.

להדהים את העובדים עם קבוצת גישות

קבוצת גישות למצוינות מעבירה מגוון רחב של הרצאות לעובדים בתחומים שונים. תוכלו להפתיע את העובדים שלכם בהרצאה משעשעת. גישות הוקמה ב-1987 והיא פועלת למען הכשרתם המקצועית של עובדים ומנהלים. כאן תוכלו ליהנות לא רק מהרצאות חד פעמיות, אלא גם מכנסים, קורסים, תכניות לימוד והשכרת חדרים להרצאות.