הכשרת מנהלים 

אנשים רבים חולמים להתפתח ולהתקדם לתפקידי ניהול ביום מן הימים או להקים עסק עצמאי ולגייס עובדים חדשים. משרת הניהול משתלמת מבחינה כלכלית ומבחינת הגיוון שבעבודה, אך מרבית המנהלים צריכים לעבור בסופו של דבר סדנת הכשרת מנהלים. קורסים בניהול יכולים לסייע למנהל ותיק ומתחיל כאחד ללמוד לעומק על עבודת הניהול ועל מבנה הארגון, ולדעת כיצד לנהל את העובדים בדרך הטובה ביותר.

הכשרת מנהלים – מיהו מנהל טוב

ישנם תפקידי ניהול רבים ומגוונים בשוק, אך לא כל האנשים מצליחים להשתלב בתפקידים אלה בהצלחה. כל צוות, מחלקה או ארגון תלויים במנהל העומד בראשם, מנהל הדואג שהעבודה תתבצע היטב. אז מיהו מנהל טוב? אלה כמה מבין הדגשים העיקריים לניהול מוצלח:

·         כל עובד הוא מיוחד – מנהל טוב דואג למצות בכל עובד את הכישרון הטמון בו. הוא מבחין בכישורים המיוחדים של העובד ובעבודה שהוא אוהב לבצע, ומעניק לו חופש פעולה המוביל לצמיחה אישית.

·         כוחה של עבודת צוות – מנהל אשר עובר הכשרת מנהלים יודע לארגן את עובדיו כך שיעבדו כצוות. עבודת צוות מעלה את תפוקת העבודה ומאפשרת לארגון להגיע במהירות ליעדים שהוצבו בתחילת הדרך.

·         פתוח לדעות אחרות – אמנם המנהל הוא הקובע את מהלך העניינים בסופו של דבר, אך עליו לדעת להקשיב להצעותיהם של עובדיו ולהיות פתוח לרעיונות חדשים, כדי לפעול לטובת העסק.

·         להעניק משוב – כל עובד זקוק למשוב על עבודתו, בין אם מדובר במשוב חיובי ובין אם מדובר במשוב שלילי. מנהל טוב צריך לדעת לתגמל את העובדים המצטיינים כדי לעודד אותם להמשיך בעבודתם ולהודות להם על מאמציהם.

·         מעניק הדרכות – מנהל איכותי אינו דואג רק להדרכות שלו, אלא גם להכשרת העובדים ולהעמקת הידע שלהם בכך שהוא מעניק להם את ההזדמנות להשתתף בקורסי העשרה.

קבוצת גישות לצמיחה בתפקידי ניהול

קבוצת גישות הוקמה ב-1987, ומאז היא פועלת כדי להעניק אימון אישי למנהלים ועובדים כאחד. כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של הכשרות הכוללות הכשרת מנהלים וליווי מנהלים לקראת השגת יעדים ושמירה על פעילות תקינה ובריאה של הארגון. בגישות יוכל כל מנהל לקבל את הכלים הדרושים לו כדי לשפר את ביצועיו כאיש מקצוע ולהעשיר את הידע שלו בנושאים שונים.