הדרכת עובדים 

מנהל המעוניין לפתח את העסק שלו דואג להעסיק עובדים מקצועיים ומיומנים בתחומם. מעבר לכך, הוא גם דואג לפיתוחם האישי באמצעות הדרכת עובדים. קיימות הדרכות שונות אשר מסייעות לעובדים לצמוח ולהתקדם לתפקידים בכירים בחברה. כמו כן, ההדרכות נועדו לשפר את הביצועים של העובדים, להכשיר אותם לקראת תפקידם ולהפוך את עבודתם לקלה ומעניינת יותר.

הדרכת עובדים בארגון – מה היא כוללת

קיימים קורסים, סדנאות וכנסים רבים שנועדו להדריך את העובדים ולהעניק להם את הכלים המקצועיים שיקדמו אותם בתפקידם. אלה כמה מבין הקורסים הנפוצים יותר:

  • סדנת מכירות – מחלקת המכירות היא חלק בלתי נפרד מהארגון – היא מביאה אליו לקוחות ומכניסה את הרווחים העיקריים. אך לא קל להיות איש מכירות. העובד נתקל לא פעם בהתנגדויות נמרצות מצד הלקוח הפוטנציאלי המסרב לשמוע על המוצר ומאבד את המכירה פעם אחר פעם. כדי להשיג תוצאות טובות יותר במכירות, שולחים הארגונים את אנשיה לסדנת מכירות ובה נלמדים נושאים מגוונים כמו אמנות השכנוע, שימוש במדיה דיגיטלית לקידום המכירות או התמודדות עם התנגדויות של לקוחות.
  • הדרכה לשירות לקוחות – הדרכה לצוות שירות היא הדרכת עובדים משמעותית. מחלקת השירות אחראית לטיפול בבעיות כלליות של הלקוח ועליה להיות נכונה לסייע להם בכל עת. בהדרכה המקצועית מועברים נושאים כמו התמודדויות עם לחץ ושחיקה, טיפים לטיפול יעיל ואיכותי בלקוחות או זיהוי מהיר של לקוחות.
  • פיתוח עובדים – אחת הסיבות לכך שהעובד ירצה לעזוב את מקום עבודתו היא שחיקה, חוסר עניין בעבודה ותחושה של "מיציתי". כדי להוציא את העובד משגרת יומו ולהעניק לו ערך מוסף, מזמין הארגון סדנה לפיתוח עובדים.
  • ייעוץ ארגוני – סדנה זו מיועדת לעובדים ומנהלים כאחד, מכיוון שהיא עוסקת במבנה הארגוני והתהליכים המתרחשים בארגון הרלוונטיים לכל אחד בחברה.

הדרכת עובדים לשיפור יעילות בקבוצת גישות

אם אתם מנהלים של ארגון המחפשים לבצע הדרכת עובדים לעובדים המסורים שלכם, קבוצת גישות היא המקום לפנות אליו. כאן ניתן להזמין הרצאות במגוון תחומים, והן מועברות על ידי מרצים מומחים בתחום. כמו כן, כל תלמיד מקבל את ההזדמנות לבטא את עצמו ולתרגל את החומר הנלמד באופן מעשי. גישות פועלת בשלושה מישורים עיקריים – כאשר האחד הוא מישור הייעוץ וההדרכה לעובדים והמנהלים, השני – השכרת חדרים להרצאות והשלישי הוא בניית תכניות לימודיות לעובדי הארגון.

הדרכת עובדים לשיפור יעילות בקבוצת גישות

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out LoudPress Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out LoudPress Enter to Stop Reading Page Content Out LoudScreen Reader Support