אימון מנהלים צעירים ובכירים

תפקידי ניהול הם מבין התפקידים הנחשקים ביותר בשוק העבודה. העובד הממוצע מתחיל את דרכו בתפקיד זוטר ומתקדם לאטו בסולם הדרגות, עד אשר זוכה לנהל צוות או מחלקה. עם זאת, לא כולם נולדו עם כישורי ניהול, ולכן לעתים מחפשים עובדים אלה לימודי אימון מנהלים. אימון זה מיועד לא רק למנהלים מתחילים, אלא גם למנהלים ותיקים אשר מעוניינים לשדרג את כישורי הניהול שלהם וללמוד דברים חדשים.

מדוע כדאי להשתתף בסדנת אימון מנהלים

העולם שלנו מתפתח באופן תמידי. כל בעל מקצוע – רופא, עורך דין, מהנדס או מתכנת – מוכרחים להתעדכן בשכלולים שונים כדי לשפר את הביצועים שלהם בעבודה. העדכונים חשובים גם למנהלי מחלקות ואף עובדים מעטים. אימון מנהלים מיועד להעניק כלים חשובים לכל המנהלים באשר הם. אלה כמה יתרונות בולטים לאימון מסוג זה:

  • לנסות משהו חדש – לעתים המנהלים מתקשים לקבל הצעות או רעיונות חדשים, מכיוון שהם חוששים מההשלכות של החלטה זו או אחרת. האימון האישי מסייע למנהלים להתגבר על הפחד מפני דברים חדשים ומעניק להם את היכולת להעז ולנסות לפנות לאפיקים חדשים גם אם הצלחה מוחלטת אינה מובטחת.
  • סגנון אישי – למרבית האנשים המצויים בתפקידי ניהול יש תכונות ההופכות אותם למנהלים כמו כריזמה, קסם אישי או אסרטיביות. עם זאת, לכל מנהל ומנהל יש תכונות מסוימות שהן בולטות יותר. האימון האישי מסייע לאדם להבליט את התכונות הייחודיות שלו ומאפשר לו ליצור את סגנון הניהול האישי שלו.
  • אימון מכוון מטרה – במהלך האימון האישי עובד המנהל פעמים רבות על השגת המטרות הייעודיות לעסק שלו. אימון המנהלים מיועד להעניק לו את הכלים הדרושים כדי להגיע ליעדים הרצויים כבר בזמן הקרוב ולדאוג לפיתוח החברה.

קבוצת גישות – הדרך לניהול טוב יותר

הקמתם חברה חדשה? או שאולי קודמתם בתפקיד והפכתם למנהלי צוות? לפני שאתם מתחילים לפקח על כל העובדים, כדאי להכשיר קצת את הקרקע. קבוצת גישות למצוינות מציעה קורסי אימון מנהלים אשר עוזרים לכם לשפר את כישורי הניהול. בקורסים תלמדו נושאים שונים כדוגמת דרך כתיבה של דוח ארגוני או אתיקה ארגונית. לגישות ניסיון רב בתחום ההדרכה. היא הוקמה עוד בשנת 1987 על ידי המומחה לניהול ולמדעי ההתנהגות ד"ר צבי ברק, ומאז ועד היום מסייעת לארגונים ולאנשים פרטיים לשפר את יכולותיהם.