אימון מכירות

מעוניינים להתקבל לעבודת מכירות נחשקת אך מרגישים שאין לכם את הכלים הנכונים? רוצים לצבור כמה שיותר בונוסים שיכסו לכם את המינוס בחשבון הבנק? לא כל אחד הוא מוכר מלידה, אך אין זה אומר שאי אפשר ללמוד לעשות זאת. לשם כך, כדאי להירשם לתכנית אימון מכירות. התכנית מאפשרת לכל איש מכירות לפתח את הסגנון האישי שלו, ומסייעת לו להתגבר על אתגרים כמו התנגדויות מצד הלקוח או שאלות שעליהן לא יכול איש המכירות לענות מידית.

למי מתאים ללמוד אימון מכירות

לימודים בשיטת אימון מכירות מתאימים למגוון רחב של ארגונים ועובדים. אלה כמה דוגמאות לנפוצים שבהם:

  • הדרכה בארגון קטן – מנהלים של ארגונים קטנים עסוקים בעבודות רבות ואין להם פנאי לקיים הדרכות לאנשי המכירות שלהם. עקב זאת, עובדים רבים סובלים מחוסר ארגון וסדר ואינם יכולים להביא את הרווחים הנחוצים לחברה. סדנה באימון מכירות יכולה להכשיר את הקרקע לעבודת מכירות מתקדמת.
  • הדרכה בארגון גדול – בדומה לארגון קטן, גם אנשי המכירות של ארגון גדול זקוקים להדרכת מכירות. ארגון גדול צריך לעמוד על הכוונת ולהילחם במתחרים שיש לו בשוק. אימון מכירות משפר את הביצועים של אנשי המכירות והמביאים לקוחות רבים יותר לארגון.
  • כשיש מה לשפר – סדנת הדרכה במכירות מסייעת לארגונים ש"נתקעו" ואינם יכולים להבין מה לא בסדר בפעולות השיווק והמכירות שלהם. צוות המדריכים המקצועי יכול לבחון לעומק את הבעיה, לתרגל תסריטים שונים ולהציע הצעות לשיפור.
  • אימון משלים – לעתים אנשי המכירות כבר עברו סדנת מכירות במקום עבודתם, אך הם צריכים לעבור סדנה משלימה כדי לתרגל את החומר הנלמד ולקבל כלים נוספים להתמודדות עם לקוחות.

מעלים את כמות המכירות עם גישות

אם אתם מחפשים מקום המעביר סדנת אימון מכירות במיומנות ובמחירים הוגנים, קבוצת גישות היא המקום שלכם. כאן יכולים העובדים שלכם לקבל סדנת מכירות מטובי המרצים, המעבירים סדרה של הרצאות ותרגולים בדרך מהנה. במהלך האימון העובדים ייחשפו למגוון רחב של תחומים הכוללים ניהול נכון של לקוחות בעידן הדיגיטלי, ליווי של צוות המכירות לקראת ביצוע מכירות בשטח, הכשרת נציגי מכירות לביצוע מכירות טלמרקטינג, הדרכים לפיתוח מיומנויות שכנוע ומיומנויות אסרטיביות ויצירת רושם ראשוני טוב.