אודות ד"ר צבי ברק

מייסד ומנכ"ל קבוצת גישות למצוינות, מומחה למדעי ההתנהגות, מרצה בתחום המצוינות.

דר' צבי ברק, בעל תואר PhD ניו פורט קליפורניה* נחשב לאומן בתחום עיסוקו כמרצה אשר משלב שכל והומור בהרצאותיו.

השכלתו רחבה בתחום מדעי ההתנהגות ובכלל זה: תואר ראשון מאונ' בר- אילן בתחום הרחב של מדעי החברה וההתנהגות, התמחות במשאבי אנוש במסגרת לימודי החוץ של הטכניון, תעודת הוראה להנחיית קבוצות מהמרכז להסבת אקדמאים, בוגר ביה"ס לפיקוד ומטה של צה"ל (השתחרר מחיל האוויר בדרגת סגן אלוף לאחר מגוון תפקידי פיקוד מטה), לימודי תואר שני מאונ' תל אביב בתחום החינוך.

השכלתו הרחבה וניסיונו הרב בתחום הניהול, התכנון וההדרכה הוביל לפיתוח "מודל המצוינות האישית, הארגונית והעסקית" שזכה וזוכה להצלחה רבה.

להורדת מודל המצוינות עפ״י ד״ר צבי ברק לחצו 

בשנת 1987 הקים את קבוצת גישות אשר לה שלושה גופים מרכזיים:

גישות הדרכה ויעוץ – המציעה שירותי הדרכה וייעוץ לחברות וארגונים,

מכללת גישות – המציעה תוכנית הכשרה לקהל הרחב בתחום הנחיית קבוצות, יעוץ ארגוני וניהול.

גישות כנסים – מרכז הכנסים של ‘קבוצת גישות למצוינות’ ברחובות, המארח קבוצות, חברות, ארגונים, הדרכות פנים ארגוניות, הרצאות, הרמות כוסית, פורום מנהלים, סדנאות חווייתיות, ימי עיון, סמינרים, תערוכות וקורסים ארוכי טווח.

גישות, הנה החברה הגדולה והוותיקה בישראל בקטגוריה זו, מפעילה מטה הכולל צוות של כ-20 איש אשר עוסקים בניהול, פיתוח הדרכה, תמיכה ושירות.

הצוות המקצועי של החברה, מנחים ויועצים, מונה כ- 70 אנשי מקצוע מומחים בתחומם, בעלי תואר ראשון ושני.

ד"ר צבי ברק היה הראשון שדיבר על מצוינות כ"נוסחה", ומאז, רבים מרבים לצטט את דבריו. מבקר המדינה, יוסף שפירא (השופט בדימוס), נשא נאום מול בוגר בית הספר למשפטים במכללה האקדמית בנתניה, וציטט במסגרת נאומו את תפיסת המצוינות של דר' צבי ברק בהרחבה.

ד"ר צבי ברק מוזמן פעמים תכופות, כמומחה במדעי ההתנהגות, להציג את זווית ראייתו על נושאים רבים בתוכניות טלוויזיה – "המקצוענים", "לילה כלכלי", "להיות מצוין עם ד"ר צבי ברק" (תוכנית שהנחה בעצמו) ערוץ 10, "מנת משכל" ועוד.


*צבי ברק קיבל את הדוקטורט על פיתוח מודל המצוינות בשנת 1994 מ- Newport University במסגרת School Of Human Behavior והוכתר כ- Doctor Of Philosophy in Human Behavior.


פרסם עשרות מאמרים בתחומי הניהול, ומדעי ההתנהגות.

דר' צבי ברק חיבר 3 ספרים המוצעים למשתתפים לרכישה כסט מתנה וכוללים:

"מודל המצוינות", "חכמת הניהול באמרה ובשנינה", "הומור בניהול"

עד היום הודפסו כ-30,000 ספרים

להזמנת הרצאה לחברות ולארגונים התקשרו: 077-9973041  או  >> לחצו כאן <<