דר' מיכל שלי ברק

ד"ר מיכל שלי ברק

מנכ"ל גישות הדרכה וייעוץ

ד"ר מיכל שלי ברק, בעלת תואר PhD ניו פורט קליפורניה*, M.A במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, M.A בפילוסופיה יהודית ובעלת תואר B.Ed בחינוך. מרצה בכירה, יועצת עסקית ומנהלת את 'גישות הדרכה וייעוץ' מזה כ-17 שנים. נחשבת למובילה בתחום ייעוץ וליווי מנהלים בכירים במשק.

בנוסף, מיכל נמנתה כחלק מצוות הפרשניות בתוכנית הטלוויזיה "הכל כלול" בערוץ 10 - תוכנית העוסקת בעוולות צרכניות ונושאי אקטואליה שונים. 

ד"ר מיכל שלי ברק: "את גישות אני מנהלת מזה כ- 17 שנה, במסגרת עבודתי אני גם מלווה מנהלים מהבכירים במשק בהתמודדויותיהם עם דילמות ניהוליות והובלה של תהליכים חוצה אירגון הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך הכולל הפנמת תרבות אירגונית בעלת D.N.A נכון לאירגון".

כתוצאה מאלפי שעות ייעוץ פיתחתי מספר תהליכים ושיטות שזכו להערכה ברמה הבינלאומית בינהן: ההנהלה הבכירה של חטיבת האיכות, הבטיחות, וההתייעלות של חברת "טבע" במפעליה במדינות דרום אמריקה, הודו, איטליה, ספרד, צ'כיה, הולנד, וישראל, הנהלת יחידת R.D של חברת "יונילוור", ההנהלה הבכירה של "תנובה", מנהלי בחברת "דקסאל- פארמה", מנהלים בכירים ב"בנק לאומי", מנהלים ומובילי תהליכים ב'רפאל', ומנהלי בתי המלון של רשת "ישרוטל".

בספרי "סוד הכישורים המנצח" ריכזתי את 17 המיומנויות ההתנהגותיות המרכזיות שאיתרתי כמשפיעות על הצלחתינו בתקשורת אישית ובינאישית.

 

הרצאה לעובדים   |   הרצאה למנהלים   |   סדנאות לעובדים ולמנהלים  |  יעוץ וליווי מנהלים  

אודות הספר "סוד הכישורים המנצח" / מאת ד"ר מיכל שלי ברק


משפט מנחה:

אופטימיות זה שם המשחק. כשטרפו לך את הקלפים תשכיל ללמוד את המציאות החדשה ולפתח אסטרטגיה מתאימה. אובדן האופטימיות יהיה לך למכשול שלא לצורך. הסב את האנרגיות שלך ללמידת השטח מחדש, ולא לשאילת שאלות בדמות "למה זה מגיע דווקא לי".

 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות

* לא מוכר ע"י המל"ג 


פרטים ליצירת קשר: 

טל' משרד: 08-9395404

מייל: shelly.m@gishot.co.il

מידע אודות ספרה של ד"ר מיכל שלי- לחץ כאן