תכנית פיתוח מנהלים למצוינות ולמנהיגות

תכנית פיתוח מנהלים למצוינות

תכנית פיתוח מנהלים פנים ארגונית מקיפה

בהתאמה מלאה לצרכי החברה.

בעולם העסקי שבו כולם חשופים לכולם, חברות דומות אחת לשניה בשירות ובמוצר, אחד המשפיעים המרכזיים ביותר על הצלחתה של חברה הוא - המנהל.

 

פיתוח מנהלים משמעו, שילוב פיתוח אישי ומקצועי מתמשך של המנהל, תוך הפנמת כלים התנהגותיים התואמים את יעדי הארגון ואימון המנהל ביישומם.

השאלה המתבקשת היא - מהו מנהל טוב?
התפיסה שלנו בקבוצת גישות למצויינות גורסת כי מנהל טוב הוא תוצר של משתנים רבים, רובם ככולם, מעולם מדעי ההתנהגות, ואותם אנו מפתחים בקרב צוותי הניהול, במסגרת התכנית לפיתוח מנהלים.

התכנית לפיתוח מנהלים, בניצוחו של דר' צבי ברק, יו"ר קבוצת גישות, מורכבת מייעוץ ארגוני, הרצאות, סיורים מקצועיים, הדרכות, סדנאות, וליווי אישי, של הנהלות בארגונים, מכל דרגיי הניהול.

פיתוח מנהלים אינו הדרכה בלבד:

בוגרי התכנית לפיתוח מנהלים יהיו אשפים בהובלת תהליכים. מנהלים, אשר התקשורת הבינאישית שלהם תהיה ברמה הגבוהה ביותר. יכולת העמידה מול קהל, מתן משוב, ביצוע ראיונות עובדים, ניהול ישיבות, כל אלו, יבוצעו על ידם במקצועיות. צוותי הניהול, ילמדו את נבכי השוק בו הם פועלים ויפעלו בצמוד לתרבות הארגונית והחזון של החברה.

פיתוח מנהלים - מטרת התוכנית

להקנות לקבוצת הניהול של החברה ידע, כלים ומיומנויות לקידום יעדיה, תוך דגש על עיצוב דפוסי התנהגות ניהולית, רגישות לסביבה העסקית ופיתוח יכולת לעבוד בצוות.

לפרטים ולנציג שירות, אנא מלאו הפרטים משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

 

לפרטים נוספים אודות:

קורסים למנהלים   |   קורס ניהול של מכללת גישות   |  יעוץ וליווי אישי למנהלים

 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות

התכנית לפיתוח מנהלים בניצוחו של דר' צבי ברק כוללת דיסיפלינות רבות ומגוונות מכלל עולמות התוכן של גישות הדרכה וייעוץ.

לקריאה מעמיקה אודות אלו:

 

צפו בדר' מיכל שלי מדברת על אתגריי הניהול בימינו

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים במכללת גישות

מיכל שלום, מכתב הערכה ותודה- עם סיום תוכנית ההדרכה, ברצוני להודות לך ולצוות המקצועי בקבוצת גישות על שנה שבדומה לקודמותיה הייתה פוריה ומלמדת. אני מוצא לעצמי חובה נעימה להביע את הערכתי המלאה לאופן שבו הועברו הסדנאות למנהלים, לסגני המנהלים ולמנהלי המחלקות בנושא : " פיתוח כישורי ניהול וכלים לשיפור התפוקות ברשת" בסדנאות באו לידי ביטוי המקצועיות, הידע רמת ההנחייה המקצועית ודרך העברת החומר המעניינת. תודה מיוחדת לצוות האדמיניסטרטיבי של קבוצת גישות על השירות ושיתוף הפעולה בסיכום המשובים ניכרת שביעות רצון גבוהה במיוחד.   בברכה ובתודה,  אבי שחף- מנהל ההדרכה 
שופרסל, . המלצות נוספות