קורסים לגמול השתלמות במסלול אישי או לשנת שבתון

קורסים לגמול השתלמות במסלול אישי או לשנת שבתון

 

תכניות הלימוד של מכללת גישות מוכרות כקורסים לגמול השתלמות במסלול אישי ו/ או קורסים לשנת שבתון 

הקורסים באישור ובפיקוח משרד החינוך

מכללת גישות, המכללה הותיקה והמובילה בישראל בתחומה, מפעילה מגוון רחב של תוכניות לימוד בתחומי הנחיית קבוצות, ייעוץ ארגוני וניהול. 


תכניות הלימוד השונות מאפשרות התפתחות אישית תוך למידה מקצועית באמצעות שיטת לימוד ששמה דגש על פרקטיות ויישומיות. אנו בוחרים את המשתתפים בקפידה, כאשר דרישת הסף הינה בוגרי תואר אקדמי.

כך, באופן טבעי נוצר מוצב בו השיח וההפריה ההדדית הם חלק בלתי נפרד מחווית ההעשרה והלמידה.
בנוסף כמות המשתתפים בכל תוכנית מוגבלת ל-24 משתתפים במקסימום, וכך נוצר מצב שבו כל משתתף מקבל לאורך כל הלימודים את הבמה הראויה לבוא לידי ביטוי.

המנחים בצוות המקצועי של המכללה הינם אנשי מקצוע שמאחוריהם שנים של ניסיון מוכח כמנחי קבוצות וכיועצים ארגוניים. הדבר משפיע משמעותית על חווית הלמידה הרי שכל מפגש מלווה בדוגמאות רבות מתוך העבודה בשטח, ומאפשר למשתתפים ללמוד מההצלחות וגם מן הכשלונות שבדרך, ולקבל מצג אמת על המקצוע שאותו הם רוכשים.

זהו המקום היחיד שגם עוסק בתחום וגם - מלמד אותו ! 

להלן רשימת קורסים לגמול השתלמות במסלול אישי ולשנת שבתון במרכזי הלימוד הפזורים בפריסה ארצית:

 

עובדי הוראה שימו לב !

הקורסים במכללת גישות מוכרים לשנת שבתון ולגמול השתלמות במסלול אישי בלבד ואינו מיועד לעובדי הוראה הנכללים ברפורמת "אופק חדש".

בנוסף לכך, על מנת ללמוד או להשתלם במסגרת "השתלמות מסלול אישי", עליכם למלא טופס בקשה יעודי להשתלמות זו ולהגישו עד 45 יום לפחות, לפני תחילת הלימודים  למפקח על ההתפתחות המקצועית במחוז עבודתכם, בצירוף סילבוס (תוכנית לימודים) הנמצא בצד שמאל בכל קורס באתר, כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לשלוח אותו אליכם למייל.

המפקח על ההתפתחות המקצועית במטה או במחוז יבחן את בקשתכם, וישיב תוך 14 יום ממועד קבלת הבקשה.

 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות