אודות דר' צבי ברק

אודות ד"ר צבי ברק

מנכ"ל ומייסד קבוצת גישות למצויינות

ד"ר צבי ברק הינו מנכ"ל ומייסד קבוצת גישות למצויינות, בעל ניסיון רב בתחומי הניהול, התכנון וההדרכה, ומזה שנים עוסק בפיתוח ויישום מיומנויות מתחום מדעי ההתנהגות.

צבי החל את הקריירה שלו כמנחה קבוצות בתחומי חברה וקהילה והרחיב התמחותו כמנחה מקצועי בתחום העסקי וכיועץ לניהול בתחום מדעי ההתנהגות. במהלך שנות הקריירה שלו צבר נסיון הנחייה של מאות קבוצות מגוונות ואלפי שעות ובמשך שנים רבות עסק בהכשרת דורות על דורות של מנחים.

גישתו זו זכתה להערכה רבה ומשמשת כבסיס לעבודת הקבוצה.

ד"ר צבי ברק החל את הקריירה המקצועית שלו כמנחה קבוצות בתחום העיסקי וכיועץ לניהול ולמדעי ההתנהגות, בהמשך הפך לאחד המרצים המבוקשחם ביותר בישראל בתחום המצויינות.

בהרצאותיו משכיל לשלב בין שכל והומור ויוצר על ידי כך חוויה ייחודית למשתתפים.

הנה כמה נקודות מפתח על דר' צבי ברק:

  • ד"ר צבי ברק בעל תואר PhD ניו פורט קליפורניה*, הקים בשנת 1987 את מרכז גישות - חברת הדרכה ואימון למצוינות לחברות וארגונים. זו החברה הגדולה והותיקה בישראל בקטגוריה זו, המעסיקה -22 אנשי ניהול, פיתוח הדרכה תמיכה ושירות. הצוות המקצועי של החברה מונה כ- 70 אנשי מקצוע מומחים בתחומם, בעלי תואר שני ומעלה .

 

  • בין הלקוחות של החברה לאורך השנים נמנות כל החברות הכי מובילות במשק, אשר עברו שינויים ארגוניים מקיפים במסגרת ההדרכות והליווי של גישות: טבע, תנובה, אל-על, קוקה קולה, ישרוטל, יונילוור, שופרסל, אפריל, בנק הפועלים, ועוד רבים.

 

  • ד"ר צבי ברק היה הראשון שדיבר על מצוינות כ"נוסחא", ומאז, רבים מרבים לצטט את דבריו. רק בחודש האחרון, מבקר המדינה, יוסף שפירא (השופט בדימוס), נשא נאום מול בוגר בית הספר למשפטים במכללה האקדמית בנתניה, וציטט במסגרת נאומו את תפיסת המצויינות של דר' צבי ברק בהרחבה.

 

  • מוזמן פעמים תכופות, כמומחה במדעי ההתנהגות, להציג את זווית ראייתו על נושאים רבים בתוכניות טלויזיה - "המקצוענים", "לילה כלכלי", "להיות מצוין עם ד"ר צבי ברק (תוכנית שהנחה בעצמו) ערוץ 10, "מנת משכל" ועוד.

 

  • פרסם עשרות מאמרים בתחומי הניהול, ומדעי ההתנהגות ובכללם הספרים "מצויינות אישית וארגונית", "חכמת הניהול באימרה ובשנינה" ו"הומור בניהול". עד היום הודפסו כ-30,000 ספרים.
 
יצירת קשר

הרשמה לניוזלטר גישות
לקבלת מודל המצויינות
אין לי ספק שכל אחד מהמשתתפים יצא עם תובנות אישיות שיתרמו לו בכל תחומי החיים. עדי בן דוב
הסתדרות עובדים לאומית, סמנכ"ל תקשורת ארגונית. המלצות נוספות