ייעוץ וליווי אישי לבכירים

דר' מיכל שלי ברק

דר׳ מיכל שלי ברק, מנכ״ל גישות הדרכה ויעוץ, מלווה כמנטורית – מנהלים בכירים במשק.במסגרת הליווי ניתנים כלים פרקטיים בניהול, תוך התאמתם למנהל, לארגון ולצרכיו המשתנים.

דר' מיכל שלי ברק, בעלת תואר PhD ניו פורט קליפורניה*, M.A במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן, M.A בפילוסופיה יהודית ובעלת תואר B.Ed בחינוך. מרצה בכירה, יועצת עסקית ומנהלת את 'גישות הדרכה וייעוץ' מזה כ-17 שנים. נחשבת למובילה בתחום ייעוץ וליווי מנהלים בכירים במשק.

כתוצאה מאלפי שעות ייעוץ, פיתחתי מספר תהליכים ושיטות שזכו להערכה ברמה הבינלאומית בינהן:

ההנהלה הבכירה של חטיבת האיכות, הבטיחות, וההתייעלות של חברת "טבע" במפעליה במדינות דרום אמריקה, הודו, איטליה, ספרד, צ'כיה, הולנד, וישראל, הנהלת יחידת R.D של חברת "יונילוור", ההנהלה הבכירה של "תנובה", מנהלי בחברת "דקסאל- פארמה", מנהלים בכירים ב"בנק לאומי", מנהלים ומובילי תהליכים ב'רפאל', ומנהלי בתי המלון של רשת "ישרוטל".

בספרי "סוד הכישורים המנצח" ריכזתי את 17 המיומנויות ההתנהגותיות המרכזיות שאיתרתי כמשפיעות על הצלחתינו בתקשורת אישית ובינאישית.

משפט מנחה:

אופטימיות זה שם המשחק. כשטרפו לך את הקלפים תשכיל ללמוד את המציאות החדשה ולפתח אסטרטגיה מתאימה. אובדן האופטימיות יהיה לך למכשול שלא לצורך. הסב את האנרגיות שלך ללמידת השטח מחדש, ולא לשאילת שאלות בדמות "למה זה מגיע דווקא לי"

 

קידום אתרים קידום אתרים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support